Главная » 2022 » Серпень » 15 » Будівництво: утеплення будинку з піноблоків
15:12
Будівництво: утеплення будинку з піноблоків

утеплення будинок піноблок Основна перевага будинків із газобетону, як відомо, висока теплопровідність, тому вони досить теплі, але без утеплення вони навряд чи дозволять комфортно проживати у них цілий рік у кліматичних умовах нашої країни.

Відповісти на питання "Чим утеплити будинок із піноблоків?" однозначно неможливо, тому що варіантів улаштування його теплоізоляції маса. Як правило, вибір матеріалу залежить від можливостей замовника або певних особливостей будинку (наприклад, стіни з газобетону, товщина яких 300 мм. вимагають обов'язкового утеплення). Матеріали, які найчастіше використовуються для утеплення газобетонного будинку – це пінополістирол (пінопласт), мінеральна вата, скловолокно та інші.

Варіанти утеплення будинку з піноблоку

Варіанти утеплення будинків із піноблоків (газобетону) можна розділяти на 2 типи:

  1. за мокрою технологією;
  2. за сухою технологією.

Мокра технологія передбачає використання листів пінопласту (полістиролу) та наклейка листів на розчин клею та подальше їхнє кріплення за допомогою дюбелів з широким капелюшком. Листи кріпляться дуже щільно щодо один одного, повністю повторюючи поверхню стін. Також здійснюється наклеювання спеціальної армуючої сітки спеціальним будівельним розчином, після висихання якого поверхня "не боїться" вогкості. Після цього виконуються штукатурні роботи, зачищення поверхні, фінішне шпаклювання, просочування поверхні розчином для закріплення та остаточне фарбування в потрібний колір.

утеплення будинок піноблок

Суха технологія утеплення здійснюється шляхом кріплення на стінах каркаса з брусів потрібного перерізу, яка, як правило, дорівнює товщині матеріалу, що утеплює. Порожнини в каркасі забиваються матами з особливого базальтового волокна або рулонним утеплюючим матеріалом, виготовленим з мінвати. На утеплювач також монтується зверху захист від вітру. Після цього стіни можуть бути оброблені за Вашим бажанням, як правило, вибирають найчастіше сайдинг або цементно-стружкові плити.

Утеплення стін з піноблоку

Якщо здійснюється утеплення стін із піноблоку, то можна застосувати системи утеплення фасаду:

  • утеплення фасадів із використанням тонкого штукатурного шару;
  • навісні фасади.

Утеплити будинок із піноблоку або газобетону можна з безлічі матеріалів, але необхідно знати особливості кожного з них. Так, наприклад, якщо в будинку підвищена вологість, то найкраще для утеплення стін із піноблоку використовувати мінеральні плити. При малій вологості всередині будинку для утеплення стін можна застосовувати пінополістирол. Всі матеріали необхідно підбирати індивідуально для кожної будівлі за допомогою фахівців.

Категория: Загородный дом | Просмотров: 107 | Добавил: admin | Теги: піноблок, будівництво, утеплення, будинок | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar