Главная » 2017 » Сентябрь » 4 » Різновиди стилів дизайну інтер'єру квартири
08:39
Різновиди стилів дизайну інтер'єру квартири

Кожна людина хоче жити в красивому і затишному житлі. Для цього в ньому потрібно створити відповідну атмосферу, оформити свою квартиру в певному стилі. Правильний підбір стилю здатний висловити індивідуальність господаря і навіть його світовідчуття.

Щоб визначитися зі стилем, треба ознайомитися з його основними напрямками.

Мінімалізм

Своїм корінням цей стиль глибоко йде в історію Сходу, наповнений духом аскетизму і мудрості. У сучасному оформленні для мінімалізму характерна відсутність строкатих фарб і зайвих елементів. В інтер'єрі переважають теплі тони. Точність, стриманість і лаконічність - є головними рисами цього стилю.

Класицизм

Цей стиль прийшов з Франції сімнадцятого століття. Для нього характерна симетрія і гармонійність пропорцій. Переважний колір - білий. Деякі деталі можуть бути різьбленими, обробленими позолотою. Для оббивки меблів використовується тканина з квітковим орнаментом.

Стиль хай-тек

Свій початок хай-тек бере з оформлення приміщень промислового призначення. Він включає в себе строгість конструктивізму і можливості високих технологій. Колірна гамма - переважно монохромна. Матеріал, що використовується - скло, метал, пластик.

Кіч

Цей стиль підійде для тих, хто не боїться експериментувати або любить епатаж. У ньому можна поєднувати непоєднуване. У його кричущому декорі присутня колірна і стильова дисгармонія. Тут шикарні речі можуть компонуватись з ширвжитком.

Кантрі

Приміщення, оформлене в даному стилі, наповнене достатком старовинних сільських предметів побуту, виготовлених з природних матеріалів. Це створює просту, затишну і таку, що гріє душу обстановку.

Модерн

Відмітна ознака стилю модерн - це неординарність. Тут переважають вигнуті лінії і абстрактні форми. Модерн привертає можливістю втілення в життя найсміливіших дизайнерських рішень. Використовувані матеріали - переважно дерево і метал.

Ар-деко

Цей витончений стиль включає в себе розкіш і естетизм. Тут основний акцент робиться на деталі, які вражають своєю яскравістю та оригінальністю. Колірна палітра - експресивна, з переважанням золота і слонової кістки.

Японський стиль

Лаконічність і мінімалізм - основні якості японського стилю. Оформлення в світлих, природних тонах, в поєднанні зі східною естетикою, створює заспокійливу і розслаблюючу атмосферу.

Африканський стиль

Дуже колоритний, дикий стиль, наповнений всілякими африканськими атрибутами. У ньому застосовуються деталі з бамбука і чорного дерева. Основні кольори - яскраві, сонячні, з леопардовими орнаментами.

Категория: Интерьер | Просмотров: 802 | Добавил: admin | Теги: квартира, інтер'єр, дизайн | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar