16:38 Установка охоронних систем: що варто знати |
Відчувати себе в безпеці - одна з найважливіших потреб людини. Сучасні електронні системи дозволяють перетворити власне житло в фортецю, недоступну для сторонніх. Рівень оснащення захисної системи будинку або квартири залежить від побажань власника. Найбільш популярними її компонентами вважаються:
Охоронна сигналізаціяСистеми сигналізації можуть бути автономними і пультових. У першому випадку реакцією на несанкціоноване проникнення буде світлова та звукова сигналізація. Така система ефективна в людних місцях і покликана відлякати зловмисників. Більш популярні системи, в яких сигнал від датчиків надходить на охоронний пульт. При цьому на місце виїжджає група оперативного реагування. До речі, ми радимо монтаж охоронної сигналізації замовляти тільки у професіоналів. ВідеоспостереженняОрганізація системи відеоспостереження в комерційних і житлових приміщеннях має дві основні мети:
Сигнал від камер може передаватися на пульт управління і безпосередньо на електронні пристрої власника приміщення. Система доступуВиборча пропускна система дозволяє обмежити коло осіб, які мають доступ в приміщення. При цьому використовуються різні методи ідентифікації (в тому числі магнітні ключі). Системи доступу в залежності від технічного оснащення можуть вести облік, зберігаючи інформацію протягом певного часу, а також повідомляти про спроби несанкціонованого проникнення. Віддалене управлінняЕлектроприлади та системи комунікацій можуть бути оснащені датчиками і виконавчими блоками, управління якими виконується віддалено з комп'ютера або смартфона власника приміщення. Існує окрема категорія датчиків, що відповідають за безпеку: датчик руху, який реагує на пересування людини або предметів в межах приміщення, що охороняється; датчик злому, який попереджає про відкриття дверей, вікон, ролетів або жалюзі. Для забезпечення почуття безпеки охоронні компанії пропонують додаткові послуги для своїх клієнтів. До їхнього переліку входить обладнання приміщення тривожною кнопкою, а також смс-сповіщення про включення-вимикання і спрацювання сигналізації. |
|
Всего комментариев: 0 | |