Главная » 2015 » Вересень » 3 » Жага змін - як двигун прогресу в дизайні інтер'єру
13:18
Жага змін - як двигун прогресу в дизайні інтер'єру

дизайн інтер'єра Тяга до змін завжди була сильною в людині, незалежно від її віку, походження і пристрастей. Зміни в житті, зовнішності, інтер'єрі і образі думки необхідні для повноцінного існування будь-якого представника сучасного суспільства. Однак не завжди легко розпочати життя з нового аркуша або в одну мить поміняти погляд на життя. Куди легше переробці піддається зовнішність, імідж, стиль людини або дизайн її квартири.

І якщо з зовнішністю все більш-менш зрозуміло - гарний одяг і якісна косметика, яскраві акценти і приємні до тіла матеріали змусять будь-кого відчути себе модним і стильним представником своєї статі. Звичайно, консультація фахівця не буде зайвою, а іноді без неї і не обійдешся, але все ж осмислений і остаточний вибір покупець зможе зробити сам. Зовсім по-іншому йдуть справи з ремонтом, наприклад, квартири або будинку.

Бажання змінити щось в цих просторах нітрохи не менше, ніж таке ж бажання, спрямоване на оновлення гардеробу або зміни зачіски. І в цьому випадку остаточне рішення буде належати замовнику, але весь процес реконструкції інтер'єру краще проводити під керівництвом дизайнера. Будівельний ринок має величезний асортимент товарів, в якому неважко загубитися. Ковані карнизи для штор і антикорозійна фарба, наливні підлоги і розсувні двері, безліч видів штукатурки і шпалер збентежать і змусять задуматися кого завгодно.

У цьому дивовижному і досить заплутаному світі звичайній людині, яка не знається на будівництві, ремонті та дизайні, знадобиться хороший і грамотний путівник, а, саме - освічений і кваліфікований дизайнер або архітектор. Він допоможе з важким вибором, та й гарненько просвітить в деяких питаннях.

Наприклад, мало кому, відомо, що крім звичайних емалевих і масляних фарб, існує універсальна антикорозійна. Вона дозволяє покривати поверхні дуже схильні до іржі без попередньої підготовки і додаткової основи. Точно так йдуть справи і в інших сферах дизайну інтер'єру. Індустрія повна нюансів і професійних секретів, індустрія ремонту вимагає або вдумливого вивчення, або кваліфікованого супроводу її просторами.

Це не означає, що допитлива і уміла людина не повинна пробувати зробити щось своїми руками. Навпаки - маючи всю міць і широту Інтернету за плечима, вона просто зобов'язана шукати і пробувати, адже речі зроблені вручну - найдивовижніші і красиві речі на світі. Але у важливих питаннях, в тих, які не терплять приблизного розрахунку, потрібно все-таки звертатися до фахівців або відвідувати спеціалізовані сайти.

Категория: Практические советы | Просмотров: 1269 | Добавил: admin | Теги: інтер'єр, дизайн | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar