Главная » 2018 » Квітень » 10 » Боксери Дніпропетровщини привезли дві "бронзи"
10:57
Боксери Дніпропетровщини привезли дві "бронзи"

У Румунії пройшов чемпіонат Європи з боксу серед жінок до 22 років. На змаганнях спортсменки з Дніпропетровщини здобули дві бронзові медалі. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА, пише Blogun.

"Конкуренція на чемпіонаті була великою – з’їхалися найсильніші боксери зі всієї Європи. Дніпропетровщину представляли дві спортсменки, і обидві показали гідний результат. Пишаємося їхніми нагородами!", - зазначили в департаменті.

Наталія Мелашко виборола третє місце у ваговій категорії до 69 кг. Діана Старкова – у вазі до 64 кг.

За перемогу на чемпіонаті Європи змагалися понад 350 спортсменів. Збірну України представляли 20 боксерів.

На Дніпропетровщині боксом займаються майже 4 тисячі людей, якими опікуються понад 130 тренерів.

Категория: Новини Дніпра та області | Просмотров: 3019 | Добавил: admin | Теги: Бронза, бокс | Рейтинг: 5.0/2