Главная » 2022 » Грудень » 7 » Дизайн інтер'єру: ідеї для їдальні
15:52
Дизайн інтер'єру: ідеї для їдальні

дизайн інтер'єр їдальня Літо — дуже суперечлива пора року. Їй завжди дуже радієш, але як тільки справа доходить до 30-40 - градусної спеки, відразу починаєш мріяти про сніг і зимовий мороз. Однак якщо правильно підготувати свій будинок до приходу гарячого сезону, ви будете з комфортом переносити всі сюрпризи природи, а головне - ніщо не завадить вам отримувати задоволення від кожної пори року.

Ідеї для їдальні

Білий колір не дарма вважається одним із обов'язкових "літніх" кольорів. Його здатність відбивати тепло дуже доречна в спеку. Крім того, він благотворно впливає на нервову систему, заспокоює її, а це важливо влітку, тому що емоційні навантаження в спеку переносяться набагато складніше. Не менш корисною буде і здатність кольору розширювати простір, робити його повітряним, особливо добре це вдається холодним, блакитним відтінкам. І якщо взимку в білій кімнаті буде дуже порожньо і холодно, влітку ці недоліки стають плюсами, тому якщо ви вибираєте таке радикально свіже оформлення, будьте готові, що на зиму вам доведеться "одягати" їдальню за погодою – наприклад, змінити чохли на меблі, скатертини та фіранки.

Існує понад десяток "офіційних" відтінків білого кольору та до 50-"неофіційних". Для створення білої їдальні вам необхідно вибрати якийсь один, приємний вашому оку, а як доповнення використовувати дрібні відтінки інших фарб.

Меблі та покриття для підлоги можуть бути виконані зі світлих порід дерева. Якщо деревина здається вам темною, її можна додатково вибілити. Серед світлих порід дерева можна назвати:

  • ясен;
  • осину;
  • березу;
  • в'яз;
  • клен;
  • вербу;
  • також можна використовувати покриття з бамбука.

Стіни та стеля повинні бути ідеально білими, оскільки саме вони відповідають за створення потрібної атмосфери, саме їхній колір матиме на вас і ваших гостей найбільший вплив. А щоб білий, який використовується в таких великих кількостях, не став надто простим і нудним, можна урізноманітнити його за рахунок фактури. Декоративна цегляна кладка змусить білий колір заграти, а протягом дня зовнішній вигляд стін змінюватиметься. Так як рельєф стіни досить великий, рух тіней буде добре помітним. А вечорами можна активно використовувати цю властивість, змінюючи варіанти штучного освітлення.

Тканини та легкі меблі теж повинні бути білими, причому такого ж відтінку, як стеля та стіни. В іншому випадку, як це дивно не прозвучить, вийде занадто строкато і незграбно. Справа в тому, що відтінки білого здаються невиразними тільки на тлі інших кольорів і окремо, а якщо зібрати їх разом, різницю стане чітко видно.

Окремо треба сказати про фіранки, бо вони перші і головні стражники на шляху гарячих сонячних променів. Ідеальним рішенням стануть рулонні штори - вони досить щільно прилягають до вікон, щоб не пропускати жар, до того ж виконуються із щільних тканин.

дизайн інтер'єр їдальня

Інші елементи обстановки теж мають бути вибраного вами білого кольору. Допустимо використання різних дрібних відтінків для тканин - скатертини або диванних подушок. Урізноманітнити оформлення можна і за допомогою різнофактурних тканин: так один і той же колір у кожному випадку виглядатиме зовсім по-новому.

Головна небезпека білого оздоблення в тому, що без якогось суперяскравого акценту кімната ризикує стати безликою та нудною. Тому в ній має бути якась особливість, можливо навіть у чомусь епатажна деталь. Наприклад, світильники, виконані у вигляді гігантських плетених куль - такі білі сонця. Завдяки їм їдальня стає цікавою та незвичайною, незважаючи на скромність колірного рішення.

Категория: Советы и лайфхаки | Просмотров: 32 | Добавил: admin | Теги: інтер'єр, їдальня, дизайн | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar