Главная » 2019 » Март » 10 » Космічною тематикою залучатиме туристів Дніпро
20:29
Космічною тематикою залучатиме туристів Дніпро

 У 2019 році – Році Космосу в Дніпрі — місто розраховує залучити більше туристів космічною тематикою. Це оголосили на міжнародній туристичній виставці ITB-2019 у Берліні, повідомляє Укрінформ.

Зокрема 12-14 квітня у місті заплановано “Космічний вікенд”, у рамках якого буде велика програма для дітей та дорослих. Також у Дніпрі є такий цікавий об’єкт як “Парк ракет”.

Основні види туризму в місті – всілякі розваги на воді: найбільший в Україні кейбл-парк, каяк-центр, 5 яхт-клубів, цілий ряд заміських річкових центрів відпочинку, розповіла керівник департаменту туризму Дніпровської міськради.

Що відомо про міжнародну туристичну виставку у Берліні?

На виставці в Берліні Дніпро представило свої туристичні можливості на стенді України разом з Києвом, Львовом, Одесою, Чернівцями та Харьковом, а також на презентації туристичного потенціалу України.

Загалом у виставці, найбільшій подібній у світі, брали участь понад 10 тис. експонентів із 181 країни. За 5 днів її відвідали понад 160 тисяч осіб, з яких майже 114 тисяч – фахівці галузі. Наступна ITB пройде 4-8 березня 2020 року.

Нагадаємо, в Україну торік почали їздити більше туристів із далеких країн. Надходження туристичного збору за минулий рік зросли на 29,2% і склали 90,7 млн грн. Сукупні надходження туристичного збору та податкових платежів з туристичної галузі зросли на  20,7% – до 4,2 млрд грн.

Категория: Новости Днипра и области | Просмотров: 277 | Добавил: admin | Теги: космос, Дніпро, залучення, турист | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar