Главная » 2022 » Август » 26 » Лакове покриття: як оновити якісно та красиво меблі
00:35
Лакове покриття: як оновити якісно та красиво меблі

меблі лакове покриття У багатьох випадках реставрувати доводиться сучасні і навіть нові меблі. Основним недоліком у цьому випадку, як правило, є лакове покриття, що обдерлося. Відновлення лаку на меблях вимагає повного видалення старого шару, який знімають за допомогою циклів або наждакового паперу. Щоб трохи полегшити процес видалення лаку циклюванням, меблі добре зволожують денатуратом. Після завершення, поверхню протирають дрібнозернистою шліфувальною шкіркою. Найоптимальніший і зручний варіант шліфування – взяти дерев'яний брусок і приклеїти до нього наждачний папір з повстяною підкладкою.

Новий лак для меблів наносять ватним тампоном, попередньо загорнутим у м'яку бавовняну тканину. Тампон поступово просочують лаком, уникаючи надмірності. Наносять лакове покриття на поверхню акуратними і, що найголовніше, безперервними круговими рухами. Якщо ж рука при веденні зупинятиметься, тампон приклеюватиметься до поверхні, а це вже буде причиною утворення нерівностей на висохлому облицювання.

Лакове покриття наноситься до тих пір, поки меблі не набудуть бажаного блиску. Після цього предмет, що реставрується, залишають на 5-6 днів у спокої. Потім на поверхню наносять консервуючий склад, який утворює тонку плівку, що надійно захищає предмет від дії вологи.

Деякі "майстри" використовують з цією метою крем для взуття або підлгову пасту, проте цього робити не можна. Справа в тому, що пил, який осідає на такому покритті, створює дуже щільний шар, який важко видаляється. Чим використовувати такий метод краще відразу після видалення попереднього покриву спочатку на предмет нанести протруйник відповідного кольору, а потім - безбарвний лак для меблів.

меблі лакове покриття

Буває, що окрім оновлення лакування, з'являється інша проблема – у деяких місцях облупилася стара фарба, якщо така була під лаковим покриттям. Тут є два варіанти розв'язання: або залишити її, або повністю видалити весь шар фарби, як і старий лак для меблів. Залишають попереднє покриття, якщо пошкодження відносно невеликі.

Перед нанесенням нової фарби великі поглиблення спочатку шпаклюють масляною/емульсійною замазкою, а потім відповідною емаллю. Однак цей спосіб не особливо рекомендується, оскільки свіжий шар фарби може незабаром облупитися. Набагато найкращий результат буде, якщо стару фарбу акуратно зняти або розчинником, або механічним шляхом.

Категория: Советы и лайфхаки | Просмотров: 19 | Добавил: admin | Теги: оновити, покриття, Меблі, лакове | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar