Главная » 2015 » Вересень » 2 » Пам'ятник Небесній Сотні з'явився у Нікополі
14:36
Пам'ятник Небесній Сотні з'явився у Нікополі

"Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила і воля святая!" Саме в день Незалежності України, 24 серпня, на подвір'ї церкви Святої Покрови було увіковінчено пам'ять героїв Небесної сотні. Після вступного слова отамана "Микитинської Січі" Анатолія Салюка, право відкрити пам'ятник було надано прихожанам-благодійникам Віктору Лиханському та Анатолію Сиротенку.

В його зведення вклали кошти і зусилля небайдужі люди Нікопольщини – головний спонсор Володимир Євтушенко, група меценатів на чолі з ОльгоюЖелтоуховою – Сергій Циркаль, Володимир Постолакі, Володимир Кислий, Ігор Шев'яков, котрі безкоштовно виготовили плиту з прізвищами та іменами тих, що безмежно любили Україну і віддали своє життя під час Революції Гідності за вільну, правову державу, за майбутнє кожної людини нашої землі. І, звісно, козаки "Микитинської Січі" і Війська Запорозького низового, благочинний церков Нікопольського округу настоятель козацького храму ігумен Никифор та його прихожани. Свій же проект у життя втілювали два козака інших націй, один із французьким корінням – Марсель Боніфаціо, а другий з татарським – Віктор Сараєв.

Добра сотня людей під час літії засвітили свічки пам'яті найкращим синам та донькам нашої України.

Постріл з козацької гармати, слова вдячності від прихожанки Любові, прийом до своїх лав нових козаків Юрія Сенкевича та Івана Назарова, козацька пісня у виконанні Віктора Скрипника і Анатолія Салюка, гімн України, що злетів із вуст всіх присутніх, нехай повсякчас нагадують недругам золоті слова:


"Ще не вмерла України ні слава, ні воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля".

Категория: Новини Дніпра та області | Просмотров: 1250 | Добавил: admin | Теги: у Нікополі, пам'ятник Небесній сотні, Пам'ятник Небесній Сотні у Нікополі | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar