Главная » 2019 » Май » 16 » У Книгу рекордів України увійшов львівський пам’ятник
21:07
У Книгу рекордів України увійшов львівський пам’ятник

Пам’ятник наплічнику, який ще сім років тому встановили у подвір’ї географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, занесли у Книгу рекордів України. Про це повідомляє Львівський портал. Перший, єдиний і найбільший пам’ятник наплічнику

Постамент увійшов у Книгу рекордів як перший в Україні пам’ятник наплічнику.

“Ми довго шукали і нам, на щастя, не вдалося знайти нічого подібного ні в Україні, ні на території країн колишнього СНД, ні в Європі чи у світі. Саме тому цей пам’ятник у Львові – перший, єдиний і найбільший пам’ятник наплічнику. Я буду радий, якщо він потрапить ще й у Книгу рекордів Гіннеса”, – заявив представник Книги рекордів України.

Зазначається, що офіційна реєстрація та внесення пам’ятника наплічнику до Національного реєстру рекордів України проходила у подвір’ї географічного факультету. На подію прийшли студенти, викладачі, керівництво Франкового університету та небайдужі львів’яни.

Інформаційна довідка про скульптуру

Пам’ятник наплічнику у Львові встановили 14 травня 2012 року як символ "вірного супутника" всіх географів.

Фігура вироблена із металу і має натуральну величину: висота становить 90 см, а ширина – 50 см. До наплічника також прикріплені туристичні черевики, килимок і спальний мішок. Фінансував виготовлення такого пам’ятника один із українських виробників туристичного спорядження.

Категория: Новости Украины | Просмотров: 452 | Добавил: admin | Теги: наплічник, Львів, рекорд, книга, Україна, пам’ятник | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar