Главная » 2019 » Август » 27 » Змайстрував собі крила Прикарпатець: літальний апарат - махоліт. ВІДЕО
17:21
Змайстрував собі крила Прикарпатець: літальний апарат - махоліт. ВІДЕО

На Івано-Франківщині чоловік сконструював махоліт – літальний апарат, схожий на той, що 500 років тому змайстрував Леонардо да Вінчі. Він хоче, щоб цей пристрій став новим способом пересування людей і витіснив автомобілі.

Володимир Яковенко живе в селі Ільці Верховинського району. Він народився в Білорусії. Закінчивши навчання на столяра в Україні, вирішив залишитися тут, йдеться у сюжеті “Свідок НТН“.

Чоловік створює картини, які продає. На це й живе. Та малювання – лише хобі. Справа його життя – створення махольота. Це апарат, що здіймається в небо завдяки помахам крил, як птах. Таку конструкцію винайшли ще пів тисячоліття тому, ось тільки досі не вдалося досягнути бажаного результату.

Володимир будує, моделює та випробовує власний махоліт уже понад 30 років. Усі деталі він зробив з підручних матеріалів. Вперше здійнятися в небо вдалося лише шість років тому. Пролетів шість метрів за 6 секунд.

Однак його махоліт поки не літає, як птах. Зараз він стоїть у старому сараї, де Володимир щодня випробовує свій виріб. Зізнається, що коли створить ідеальний махоліт – планує його продати, а поки мріє помилуватися природою з висоти пташиного польоту.

Категория: Новости Украины | Просмотров: 192 | Добавил: admin | Теги: прикарпатець, крила, літальний, махоліт, апарат | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar