Главная » Статьи » Дизайн специализированных помещений » Медицинские учреждения

Шафа офісна: класифікація та види, які враховувати

Шафа офісна — класифікація

Перед тим, як купити офісну шафу, потрібно чітко розуміти де її поставити. Попередньо вимірюють приміщення і виходячи з доступного простору ухвалюють рішення, який офісний шаф купити. Також потрібно визначити його призначення:

1. що там буде зберігатися;
2. як часто ним будуть користуватися;
3. яку функцію він виконує.

Здавалося б, відповіді на ці запитання очевидні, але не все так просто. На сучасному меблевому ринку представлені як шафи-перегородки, так і класичні. З останніми і так все зрозуміло, а ось шафа-перегородка може виконувати функцію роздільника між робочими місцями співробітників. Таке рішення нерідко істотно заощаджує простір в кабінеті. Але обставляти будь-яке приміщення потрібно грамотно.

Коли є відповіді на попередні питання, можна приступати до вибору меблів. Саме тому буде корисною класифікація шаф для офісу, з якою ви можете ознайомитися в цьому матеріалі.

Офісна шафа: види

Звичайний або класичний. Перевагою цієї моделі є простота в переміщенні: її можна поставити де завгодно. Тому така шафа впишеться в будь-який інтер'єр.

Купе. Такі моделі дуже стильні і функціональні, але не зовсім практичні. Шафа-купе найчастіше виготовляється під замовлення і вбудовується в приміщення. Через те, що такі меблі робляться під індивідуальний проект, "начинка" шафи буде саме такою, яка необхідна замовнику. Але є істотний недолік. Демонтаж моделі досить складний. Більш того, така шафа прив'язана до конкретного приміщення. Тому при переїзді її, швидше за все, доведеться залишити.

Пенал. Це вдале рішення для маленьких кабінетів - вузька і висока шафа чудово економить місце. Буває з дверцятами і без. Відрізняється місткістю, незважаючи на компактність. За рахунок висоти в такій моделі можна зберігати велику кількість речей.

Секретер-шафа, комбінований з письмовим столом. Тобто, в цій моделі є полки і ящики, а також відкидна дошка, яка виконує функцію столу. В офісах така шафа не користується особливою популярністю. Але завжди бувають винятки, наприклад, в творчих майстернях або студіях.

Шафа для одягу. Ця модель призначена для зберігання одягу. Стандартні шафи для одягу оснащені поперечиною, на яку вішають вішалки. Якщо Ви хочете купити шафу під замовлення, то можете отримати виріб з додатковими полками для взуття та головних уборів.

Шафа для документів. Полки такої шафи зроблені спеціально під формат А4, щоб зручніше було зберігати папери. Бувають моделі закритого і відкритого типу. Тобто, з дверцятами і без. Для першого варіанту також властиві замки - як додатковий захист для документів. Є шафи зі скляними дверцятами. Їх часто купують для кабінету керівника, де вони виконують роль вітрини.

Офісна шафа обов'язково повинна бути в будь-якій компанії. Стандартний набір - це шафа для одягу та шафа для документів. Виходячи з розмірів приміщення, особистих уподобань, роду діяльності фірми, Ви можете вибрати шафу-купе або навіть секретер. У будь-якому випадку, головне - щоб у Вас була зручні, якісні і функціональні меблі.

На цьому наразі зупинимося, а продовження класифікації ви зможете дізнатися в нашому наступному матеріалі.

Категория: Медицинские учреждения | Добавил: admin (18.01.2019)
Просмотров: 344 | Теги: шафа, класифікація, види, офіс | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar