Главная » Статьи » Интерьер » Интерьер квартиры

Кімната для дівчаток: як облаштувати дизайн дитячої

дизайн дитяча Дизайн дитячої для дівчаток включає весь масштаб творчої думки. Причому він анітрохи не більший, ніж в оформленні кімнат для хлопчиків. Не обов'язково створювати та все навколо робити рожевим, та й сучасним дівчаткам цікаві багато різних течій. Найкращим варіантом для підростаючої красуні буде оформлення в стилі класики, де можна красиво поєднувати спокійні відтінки та рожеві тони. Дівчаткам важлива безпека та краса, акуратність та правильність форм, тому грамотне поєднання кольором та відтінків, стилів та напрямків, дозволяє їм почуватися в кімнаті гармонійно та затишно.

Дівчаткам потрібна гарна кімната, і не важливо які захоплення у них в пріоритеті. У дівчаток від природи розвинене почуття стилю, потрібно лише правильно його спрямувати. Створення інтер'єру спільно з майбутньою власницею кімнати дозволить втілити найкращі образи в життя та подарують доньці найкращі хвилини. Дівчата люблять оформляти, прикрашати, створювати, вони можуть старанно працювати над яким-небудь виробом.

Обов'язково зробіть їй спеціальне місце для домашньої творчості. Буде чудово, якщо в кімнаті у дівчинки буде багато багатофункціональних комодів, скриньок, шафок для різного призначення.

Дитяча кімната має бути безпечною, а чіткі та акуратні лінії в меблях дозволять створити необхідний комфорт. Віконний текстиль має бути виконаний у м'яких тонах, мати м'яку фактуру, бажано з натуральних матеріалів. Дивана оббивка також повинна створювати ніжні тактильні відчуття. Пледи, декоративні подушки, м'які іграшки – все це атрибути справжнього дівчачого царства. У спортивної дівчинки можна розмістити невелику турнікову зону або цікавий тренажер для виконання фізичних вправ. Кімната повинна максимально освітлюватися сонячним світлом, а штучного освітлення має бути якнайбільше.

дизайн дитяча

Важливою деталлю будь-якої кімнати для дівчаток стане постіль та постільна білизна. Тут можна придумати все найцікавіше: балдахіни з тюльових тканин, шифонові фіранки, ажурні оборки на покривалі, абажур, ліжко, красиві килимки в колір постільної білизни. У головах можна прикріпити веселі наклейки або цікаві картинки, можна розвішати зображення мультяшних героїв та інше. На стіні можна помістити дошку для малювання, нотаток та створення цікавих ідей. Дівчинці можна дозволити самій прикрашати свою кімнату і потурати різним веселим примхам.

Категория: Интерьер квартиры | Добавил: admin (03-08-2022)
Просмотров: 27 | Теги: дівчата, дитяча, кімната, дизайн | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar