Главная » Статьи » Интерьер » Интерьер квартиры

Роль фотошпалер в інтер'єрі кімнати

Роль фотошпалер в інтер'єрі кімнати

фотошпалери Наскальні малюнки, зображення, намальовані фарбою на стіні, фото в рамочках, картини маслом в золочених рамах, фотошпалери і фотопринти. Цей ланцюжок тільки зайвий раз вказує на те, що зображення на стіні ніколи не вийдуть з моди, просто вони з кожним роком будуть удосконалюватися відповідно до нових віянь моди. На жаль, у багатьох з нас фотошпалери досі асоціюються з найпершими, що з'явилися ще у вісімдесятих роках, і прикрашали стіну не в одній квартирі, фотошпалерами з зображенням берізок або в кращому випадку квітучого саду.

Однак часу пройшло не мало, і звичайні фотошпалери перетворилися в ексклюзивні твори фотомистецтва, які, як не можна краще, вписуються в дизайн квартири. Варто зауважити, що ціни на фотошпалери не дуже великі, і прикрасити свою квартиру фотошпалерами зможе навіть той, у кого бюджет на ремонт квартири не такий уже й великий.

У чому секрет популярності фотошпалер

Секрет розкривається дуже просто: фото - це частинки реальності, шматочок життя, застиглого на століття, і саме ці частинки привертають погляд, змушують звернути увагу на себе в першу чергу. Коли дизайнер хоче зробити в інтер'єрі акцент, він часто використовує в роботі фотопринти. Природно фотошпалери підбираються відповідно до інтер'єру і стилю кімнати.

Вибір фотошпалер

Підбираючи фотошпалери, крім кольору і стилю враховуйте, і тематику. Виберіть саме те фото, яке в першого погляду привернуло вашу увагу, "зачепило". Порівняйте його з іншими, уявіть собі це зображення на стіні, чи буде вам приємно кожен день бачити його. Безпрограшними варіантами вважаються зображення природи, морського світу, світу квітів, авто, міст і мегаполісів. Якщо у вас є хобі, яке легко можна відобразити на фото, то напевно вам буде приємно бачити такі фотошпалери кожен день.

У дитячій кімнаті фотошпалери на дитячу тематику будуть дуже доречні. Вони зроблять інтер'єр кімнати малюка яскравішим, живим, барвистим. Якщо дитина достатньо доросла, залучіть і її до вибору сюжету фотошпалер для його кімнати. Природно їй буде набагато приємніше жити в кімнаті, частинку дизайну якої він підібрав самостійно.

Категория: Интерьер квартиры | Добавил: admin (05-02-2017)
Просмотров: 774 | Теги: фотошпалера, фотопринти, фотошпалери, фотопринт | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar