Главная » Статьи » Интерьер » Интерьер квартиры

Секрети оформлення дуже маленької вітальні

Прийнято вважати, що вітальня повинна бути найбільшою кімнатою в будинку, але найчастіше - це не так. Мода на великі вітальні - прийомні вже пройшла і зараз йде боротьба за кожен житловий метр в будинку. Середньостатистична сім'я, часто не може собі дозволити виділити найбільшу кімнату в квартирі під вітальню. Але незважаючи на це є кілька дизайнерських прийомів і секретів, які допоможуть вам стильно і зі смаком оформити під вітальню навіть невелике приміщення.

1. Поєднання функцій. Ви можете поєднати вітальню з кухнею або спальнею. При цьому намагайтеся уникати перегородок, стелажів і ширм. Найкраще зонувати простір за допомогою різної кольорової гами або оздоблення стін.

2. Правило дзеркал. Необхідно використовувати дзеркала для візуального збільшення простору. Але використовувати цей прийом необхідно помірно і з обережністю, так як з дзеркалами дуже легко переборщити.

3. Розмір та дизайн штор. Штори важливі в будь-якому приміщенні, а вже у вітальні - особливо. З їхньою допомогою можна легко домогтися візуального розширення простору. Використовуйте легкі тканини, нейтральних відтінків і обов'язково вішайте штори не за розмірами отвору, а вздовж всієї стіни.

4. Освітлення. Вкрай важливо, домогтися в вітальні хорошого освітлення. М'яке, розсіяне світло і точкове підсвічування - ваші незмінні помічники в цій справі.

5. Відкриті полки - відмінний спосіб відвернути увагу від маленьких розмірів приміщення. Розставлені на них книги, статуетки і дрібні декоративні деталі допоможуть у створенні атмосфери затишку і комфорту.

6. Симетрія. Підбираючи і розміщуючи меблі симетрично, ви досягнете відчуття простору і порядку у вашій вітальні.

7. Не бійтеся використовувати великі предмети декору в оформленні вітальні. Одна велика картина або постер іноді здатні на більше, ніж низка маленьких однакових за стилем картинок.

Використовуйте ці та інші дизайнерські прийоми в оформленні вітальні, не бійтеся експериментувати з різними стилями і варіантами оформлення і створюйте свою унікальну неповторну обстановку.

Категория: Интерьер квартиры | Добавил: admin (01-09-2017)
Просмотров: 776 | Теги: маленька вітальня | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar