Главная » Статьи » Интерьер » Интерьер квартиры

Сучасний дизайн перил

Перила – це невідємна складова кожних сходів. Сучасні перила виготовляються, як з використанням скла, такі з нержавійки або з алюмінію.

Перила з нержавіючої сталі виглядають ефектно та водночас дуже сучасно. Розрізняють матові та дзеркальні перила з нержавіючої сталі. Обирати варіант таких перил слід  в залежності від спрямування дизайнерського рішення маєтку. Дзеркальні перила з нержавійки відмінно доповнять стиль хай-тек в інтер’єрі та допоможуть підкреслити сучасний та стриманий стиль. Для оформлення сходів в квартирі з класичним інтер’єром більш підійдуть матові перила з декорованими елементами. Окрім естетично привабливого зовнішнього вигляду, перила з нержавійки відзначаються довготривалим експлуатаційним терміном використання. Такі перила є міцними, надійними та легкими у догляді. Додатковою перевагою таких перил є помірна доступна ціна та простий монтаж. Крім того,  перила з алюмінію та нержавійки відмінно поєднуються з будь-якими сходами. В незалежності від того з якого матеріалу зроблені сходинки, перила з нержавійки завжди влучно підкреслять величність та стиль всієї конструкції.

Не меншим попитом користуються перила з використанням декорованого скла, яке не рідко стає основним предметом декору в оселі. Комбіновані перила не тільки відзначаються міцністю, але й дозволяють створити особливий інтер’єр в приміщення. Для оздоблення сходів в бізнес-центрах або ж в аеропортах зазвичай використовують перила з гартованим склом.

Перила з використанням скла – це гармонійне поєднання вишуканості та подвійного рівня безпечності. За своєю будовою перила з скляними огорожами є представленими у вигляді стійок з поручнями, які виготовлені з нержавійки або чорних металів. Завдяки склотримачам відбувається кріплення скла до самої стійки. В таких перилах використовується виключно гартоване скло, яке володіє надміцною міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Завдяки стильному склу такі перила відмінно доповнять сучасний  інтер’єр, як у квартирі, так і в престижному офісі. Скляні перила створюють атмосферу сучасності та порядку. Саме тому такий вид перил не рідко використовують у торгово-розважальних закладах або у спа-салонах. Завдяки своїй універсальній конструкції перила з елементами скла відмінно поєднуються з сходами з будь-якого матеріалу чи кольору. Ідеальною буде комбінація з каменем та нержавіючими металами. Для створення особливої вишуканості в інтер’єрі гартоване скло може бути не тільки прозорим, але й матовим або ж з різноманітними візерунками.

Авангад-Майстер, тел. (098) 262-13-90

Виготовлення перил від Авангард Майстер

Категория: Интерьер квартиры | Добавил: admin (17-03-2017)
Просмотров: 899 | Теги: дизайн, перила | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar