Главная » Статьи » Матеріали » Для ремонту

Як правильно використовувати гіпсокартонні листи

Як правильно використовувати гіпсокартонні листи для перегородок, щоб поміняти інтер'єр квартири

Рекомендації по технології влаштування каркасно-обшивних перегородок з гіпсокартонних листів. Для реалізації потенційних можливостей звукоізолюючої здатності каркасно-обшивних перегородок необхідне ретельне дотримання технології їх влаштування та висока кваліфікація робітників.

Гіпсокартонні листи перегородок необхідно закріплювати до стійок каркаса через пружні прокладки 3-5 мм. товщиною з м'якої гуми, пористого поліетилену, повсті і т.д. Всі стики між окремими гіпсокартонними листами ретельно герметизують, наприклад, зашпаровують гіпсовою шпаклівкою. У разі, коли встановлюються кілька шарів гіпсокартонних листів з того чи іншого боку каркаса, то стики сусідніх шарів не повинні збігатися між собою. Детальніше про те, як шпаклювати гіпсокартон вірно, ви можете дізнатися на сайті компанії "Siniat", який в світовій мережі Інтернет знаходиться за адресою siniat.ua.

При влаштуванні одношарової перегородки стики між листами повинні доводитися на горизонтальний гнучкий металевий профіль, встановлений додатково. Для надійної герметизації стики необхідно на торцевих крайках листів, що стикуються зняти фаску під шпаклівку. На звукоізоляцію каркасно обшивних перегородок в значній мірі впливає якість їхнього прилягання до підлоги, стелі та бокових стін.

Всі напрямні профілі каркаса по периметру перегородки повинні кріпитися до підлоги, стелі та бокових стін обов'язково через спеціальні пружні ущільнювальні прокладки. Повинно бути забезпечено щільне (без зазорів і тріщин) прилягання перегородки до інших огороджувальних конструкцій по всьому її периметру.

Каркасно-обшивні перегородки необхідно встановлювати не на підлогу, а безпосередньо на несучу плиту перекриття через ущільнювальні прокладки. При цьому, між підлогою (яка складається з армованої стяжки і чистого покриття) і перегородкою повинен бути встановлений пружний звукоізоляційний вкладиш 15-20 мм. товщиною, вирізаний, наприклад, з жорстких скловолокнистих плит щільністю 75-90 кг/м.куб. Такий звукоізоляційний вкладиш повинен бути встановлений по всьому периметру даного приміщення так, щоб підлога не мала жорстких зв'язків з вертикальними огородженнями.

При влаштуванні вузла примикання перегородки до стіни, яка облицьована гіпсокартонними листами, в місці облицювання необхідно зробити паз так, щоб перегородка безпосередньо і щільно прилягала до основної стіни.

Категория: Для ремонту | Добавил: admin (27-03-2018)
Просмотров: 949 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar