Главная » Статьи » Материалы » Для ремонта

Що таке комерційний лінолеум

Що таке комерційний лінолеум Ми вже звикли бачити у комерційних приміщеннях плитку та ламінат. Разом з тим лінолеум був і залишається популярним покриттям для підлоги. У таких приміщеннях, як школи, садки, лікарні та адміністративні будинки він досить добре себе зарекомендував. Щоправда, використати тут побутовий варіант не варто. Він не витримає підвищеного навантаження.

Що таке комерційний лінолеум

Оскільки при великому скупченні людей поверхня підлоги зазнає підвищених навантажень, поверхня комерційного лінолеуму адаптована до них і має високу опірність до стирання. Велика товщина та щільний захисний шар забезпечують довговічність матеріалу. Підкладки в залежності від призначення лінолеуму можуть бути або відсутні. Усі типи спецлінолеумів, розроблених для різних умов експлуатації, також належать до комерційного типу.

Важливою характерною рисою комерційного лінолеуму є те, що він пофарбований по всій товщині в масі. Це дозволяє зберігати пристойний вигляд навіть тоді, коли з часом верхній шар слабшає і починає стиратися. Допустиме навантаження на поверхню матеріалу становить 5 тонн на кожен квадратний метр. Завдяки цьому може служити 10 років і більше.

Сучасні технології дозволяють надавати лінолеуму будь-яке забарвлення. Нині мають попит різні імітації натуральних матеріалів. Завдяки цьому можна оформлювати інтер'єр приміщення у бажаному стилі та забезпечувати необхідні санітарні вимоги та нормативи.

Що таке комерційний лінолеум

Напівкомерційний лінолеум

Поряд із комерційним лінолеумом існує і його напівкомерційний побратим. Він має більший спектр застосування та поєднує високу міцність з легкістю укладання побутового матеріалу. Застосовується для оформлення готелів, офісів з невеликим потоком відвідувачів, лікарнях та інших подібних приміщеннях. Завдяки досить широкій палітрі він може вписуватися в різні стилі інтер'єру і бути надійною опорою для ваших ніг.

Категория: Для ремонта | Добавил: admin (03-12-2022)
Просмотров: 34 | Теги: комерційний, лінолеум | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar