Главная » Статьи » Материалы » Для строительства

У чому відмінність пінобетону від газобетону

Піно- та газоблоки на 80% складаються з повітря, тому даний матеріал порівняно трохи важить. Монтаж стін з пористого бетону з цієї ж причини є нескладною справою, до того ж можна скористатися менш дорогими типами фундаменту. Але, незважаючи на деяку подібність, все ж таки пінобетон і газобетон мають достатню кількість відмінностей, головна з яких - метод виготовлення.

пінобетон газобетон

Блоки із газобетону виробляються автоклавним способом. Блок поміщають в автоклавну піч, де протягом тривалого часу матеріал піддається впливу тиску та високої температури.

Виробництво пінобетону здійснюється інакше. Усі необхідні інгредієнти (цемент, вода, пісок, алюмінієва пудра) перемішуються у потрібній пропорції, потім з отриманої маси формуються блоки бажаного розміру. Після цього в блоках відбуваються певні хімічні реакції: алюмінієва пудра впливає таким чином, що бетонна маса здувається та утворює внутрішні порожнини. Потім будматеріал природно застигає.

В результаті виходить, що газобетон, що отримується автоклавним шляхом, має більшу стійкість до впливу атмосферних явищ і більшу міцність в цілому. Але вартість його також вища, оскільки виробничий процес досить технічно складний і енергоємний. Крім того, при всій міцності та довговічності газобетон все ж таки не вічний і тому для збільшення терміну експлуатації потребує проведення оздоблювальних робіт, як зовнішніх, так і внутрішніх.

пінобетон газобетон

Таким чином газоблок і піноблок мають схожі, хоча і не ідентичні властивості, зумовлені різними технологіями виробництва. Однак і той, і інший дозволяють у короткий термін побудувати якісний, теплий та екологічно безпечний будинок.

Категория: Для строительства | Добавил: admin (13-11-2022)
Просмотров: 21 | Теги: відмінність, пінобетон, газобетон | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar