Главная » Статьи » Практичні поради » Як зробити

Як правильно організувати освітлення в квартирі: поради

Сучасні дизайнери використовують освітлювальні прилади для вирішення найсміливіших дизайнерських задумок. А правильно підібрані світильники допоможуть візуально змінити розміри кімнати, розставити необхідні акценти і т.д. За допомогою комбінованого світла, тобто використання одночасно декількох типів освітлення, легко домогтися мінливості.

Сьогодні дуже популярні стельові світильники, що мають форму сфери або півсфери. Вони виконуються з непрозорого скла, яке сприяє створенню в кімнаті м'якого освітлення, що не напружує очі. Освітлення виходить м'яким і розподіленим по всьому приміщенню. Також такі світильники сприяють відображенню світла від стін, меблів, підлоги.

Дані світильники найкраще використовувати для загального освітлення кімнати. Ще одна їхня перевага полягає в тому, що їхня кількість необмежена, тобто можна розмістити стільки, скільки необхідно для створення найбільш комфортних умов. Крім цього, вони можуть розташовуватися в різних частинах стелі.

Галогенні лампи також є джерелом отримання рівного та якісного освітлення. Світильники з такими лампами встановлюються при використанні натяжних або підвісних стель. З їхнім використанням світло відбивається від горизонтальних поверхонь, можна і змінити кут освітлення.

Останнім часом в моду входить використання малогабаритних освітлювальних приладів по всьому периметру кімнати. З їхньою допомогою досягається ефект прозорості і невагомості простору, світло ж розподіляється рівномірно. Такий же ефект досягається і при розташуванні торшерів, бра і абажурів, світло яких спрямоване на стелю. Для візуального збільшення простору використовують "приховані" світильники, які розташовуються уздовж стін за виступами.

Сучасні виробники випускають великий асортимент освітлювальних приладів за призначенням, розмірами, типами освітлення. Особливою популярність користуються сьогодні струмопровідні шини, за допомогою яких можна швидко змінити конфігурацію і інтенсивність освітлення.

Для створення унікального інтер'єру використовуються спеціальні декоративні світильники, які при правильному їхньому розташуванні можуть повністю замінити основне освітлення.

Основне же призначення торшерів - це створення місцевого освітлення. При їхнбому виборі краще віддати перевагу тим моделям, які дозволяють регулювати кут повороту і розташування освітлювального елементу. Більш того, правильно вибраний торшер може стати родзинкою всього кімнатного інтер'єру.

Категория: Як зробити | Добавил: admin (21-07-2007)
Просмотров: 1051 | Теги: освітлення в квартирі, правильне освітлення, освітлення | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar