Главная » Статьи » Практические советы » Как сделать

Кам'яні та цегляні доріжки у теплицях: які переваги

кам'яна цегляна доріжка теплиця Ця стаття стане в нагоді для тих землевласників, які планують на своїй ділянці встановити теплицю і зробити доріжки, що пролягають до теплиці і всередині неї. Скільки потрібно розмістити доріжок усередині майбутньої теплиці залежить від того, чи велика чи маленька по ширині ця теплиця, скільки в ній буде грядок. Вузька теплиця, яка прилягає до паркану або стіни будинку, як правило, має одну грядку, і, відповідно, одну доріжку всередині (біля стінки або паркану). Теплиця, яка стоїть окремо і має досить велику ширину, має кілька доріжок – від двох та більше.

Декілька креативних ідей прикраси доріжок

Декоративні доріжки на дачній ділянці, в саду, біля будинку є важливим елементом ландшафтного дизайну та мають підходити за стилем до навколишньої території. У цій статті представлено кілька креативних задумів для зовнішнього оформлення та прикраси садових доріжок.

Ідея перша - садові доріжки, зроблені зі спилів (чурбачків) дерев, які виглядають на ділянці незвичайно та оригінально. Верх доріжки буде виглядати, як дерев'яні пеньки (кухлі), вкопані в пісок. Викладаємо спилами доріжку потрібної довжини.

Закладка основи садової доріжки

Перш, ніж приступити до встановлення садової доріжки, потрібно визначитися з її формою та місцем розташування на ділянці. Прямі класичні доріжки додадуть ландшафтному дизайну строгості саду. Прямими доріжками, що перетнули між собою, можна розбити земельну ділянку (або сад) на кілька зон. Звивисті доріжки виглядають цікавіше, ніж прямі, і підходять практично для будь-яких стилів ландшафтного дизайну. Для того щоб зробити садову доріжку міцною та довговічною, потрібно буде укласти під неї міцну основу.

Штучний декоративний камінь та плитки для мощення доріжок

Прекрасною альтернативою натуральному каменю є штучний декоративний камінь. Традиційно вважалося, що найкращим матеріалом для мощення був натуральний камінь — пластушка.

кам'яна цегляна доріжка теплиця

Але чи це так насправді? Якщо говорити про природні пористі матеріали, сланці, то вони досить швидко приходять в непридатність, руйнуються під впливом різних природних факторів.

Також не дуже підходять для мощення садової доріжки річкові камені-окатиші, тому що вони незручні для ходьби по них. Деякі базальти та граніти мають підвищений фон радіації. Враховуючи всі ці недоліки природних будівельних матеріалів, багато хто вважає за краще використовувати декоративний штучний камінь.

Категория: Как сделать | Добавил: admin (16-08-2022)
Просмотров: 27 | Теги: цегляна, кам'яна, доріжка, теплиця | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar