Главная » Статьи » Практические советы » Как сделать

Розпочато дослідження на території Поморянського замку

Дослідження зумовлені впорядкуванням парку, облаштуванням там пішохідних стежок, а також потребою локалізувати окремі частини замкового комплексу, який був декілька разів знищений і перебудований для потреб майбутньої реставрації

Науково-дослідний центр "Рятівна археологічна служба" розпочав дослідження на території Поморянського замку, який розташований на території Золочівського району. Про це пише прес-служба ЛОДА.

Зазначимо, що дослідження зумовлені впорядкуванням парку, облаштуванням там пішохідних стежок, а також потребою локалізувати окремі частини замкового комплексу, який був декілька разів знищений і перебудований для потреб майбутньої реставрації.

Роботи виконуються на замовлення департаменту архітектури та містобудування Львівської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що Поморянський замок — пам'ятка історії та архітектури в селищі Поморяни Золочівського району Львівської області. Дотепер збереглись два двоповерхові корпуси і кругла кутова вежа. У південному корпусі є відкрита галерея.

Категория: Как сделать | Добавил: admin (28.11.2019)
Просмотров: 149 | Теги: поморянський замок, дослідження | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar