Главная » Статьи » Практические советы » Как сделать

Стіл для програміста і не тільки: особливості робочого простору

Стіл для програміста і не тільки: як вибрати

IT-сфера - одна з найприбутковіших на сьогоднішній день в Україні. Тож не дивно, що все більше і більше команд починають свій бізнес. Але як і будь-яка інша компанія, айті-фірма повинна вибрати необхідні меблі. І потрібно розуміти, що меблі для програміста будуть відрізнятися.

Особливості робочого простору програміста

Програмісти - це люди, які весь свій робочий час проводять за комп'ютером. Більш того, вони і не робочий час досить часто проводять там же. Тому найголовніше в питанні який купити стіл для програміста - це дотримання правил ергономіки.

4 фактора ідеального столу для програміста

Надбудови для техніки. Підставка для монітора, полиця для колонок або принтера, полиця для інших гаджетів допомагають оптимізувати робочий простір. Ці, здавалося б, абсолютно банальні речі сприяють розвантаженню столу, правильному розміщенню монітора. Людина повинна дивитися на екран під певним кутом і на певній відстані. Не завжди вдається дотримуватися загальноприйнятих рекомендації. І в такому випадку дуже допомагають підставки для монітора на столі офісному: вони часто розміщені згідно з основними вимогами лікарів, тому людина сама того не помічаючи починає сидіти за комп'ютером правильно.

Висувна полиця для клавіатури. Не тільки очі, а й руки повинні працювати в певному режимі. Висувна полиця для клавіатури передбачає правильне розміщення кистей рук. Таким чином, людина зайвий раз не навантажує кінцівки під час набору.

Місце для блоку живлення. Нерідко навіть програмісти можуть поставити системний блок на стіл, якщо для нього немає спеціального відділення. Але в цьому випадку він буде візуально тиснути, тим самим створюючи дискомфорт. Місце для блоку живлення - базова умова для комп'ютерного столу.

Велика стільниця. Айтішникам рідко доводиться мати справу з паперовими документами або робити записи вручну. Але це зовсім не означає, що робоча поверхня повинна бути максимально компактною. Крім того, згадайте стереотип, ніби всі програмісти постійно їдять на робочому місці ... Буває всяке.

У будь-якому випадку, велика стільниця дозволяє розмістити необхідні для програміста речі:

1. мобільний телефон;
2. планшет;
3. роз'єми для карт пам'яті;
4. жорсткі диски і так далі.

Тому при виборі офісного столу варто звернути увагу на розміри робочої поверхні.

Категория: Как сделать | Добавил: admin (20.02.2019)
Просмотров: 512 | Теги: програміста, робочий, простір, стіл, Особливості | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar