Главная » Статьи » Практические советы » Как устранить

Робимо самі: як грамотно зробити злив води з натяжної стелі

злив вода натяжна стеля Гарною страховкою від затоплення сусідами зверху або протікання даху можуть бути натяжні стелі зроблені з плівки ПВХ. Так як плівка водонепроникна, то вода природно залишиться на ній. Хорошою якістю такої стелі в даній ситуації є можливість відновити її первісний вигляд. Це вдається зробити в більшості екстрених випадків. Причому сам злив проводиться без пошкодження полотна стельового покриття – без порізів, проколів тощо.

Технологія зливу води при його затоці зверху наступна. Коли вода накопичується на стелі, вона починає розтягуватися і приймає форму великого міхура. Злити воду з натяжної стелі можна двома способами.

Перший спосіб використовує як злив отвір для люстри. Необхідно відтягнути монтажне кільце, щоб утворився отвір. Після цього знизу підняти водяний міхур, попередньо приготувавши відро або таз для зливу. Декількома повтореннями вода витягується з-під плівки. Роботу за цим методом краще проводити вдвох.

При другому способі необхідно усунути стельовий плінтус, що дозволить від'єднати плівку стелі від краю. Сам злив води робиться так само як і в першому випадку.

Рекомендуємо в ситуації коли необхідно зробити злив води запросити спеціаліста зі стелі, оскільки в більшості випадків знадобиться теплова гармата, щоб після всіх робіт можна було повернути стелі первісну форму.

Що стосується безшовної натяжної стелі, то вона складається з тканини, просоченої поліуретановим складом. Це просочення призначене для водонепроникності, але цей матеріал все одно пропускає воду. Хоча вода протікає несильно, але текти може.

злив вода натяжна стеля

Тому рекомендуємо не використовувати стелю із цього матеріалу в приміщеннях підвищеної вологості. При затопленні зверху ця стеля також може врятувати, але відновити її швидше за все не вийде, оскільки тканина вбирає весь бруд із води і доведеться робити нові стелі. Хоча є багато випадків, коли фахівці вирішували питання відновлення тканинних полотен, без заміни.

Категория: Как устранить | Добавил: admin (17-10-2022)
Просмотров: 27 | Теги: стеля, вода, натяжна, злив | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar