Главная » Статьи » Практичні поради » Ремонт та реставрація

Установка натяжної стелі: етапи проведення монтажних робіт

натяжна стеля Маючи намір зробити ремонт квартири, її власник зазвичай планує етапи ремонту: що і в якому порядку робитиметься. При цьому часто виникає питання: на якому етапі ремонту проводиться монтаж натяжних стель? Фахівці найчастіше відповідають: на останньому етапі, коли все інше вже зроблено. Але це не завжди так. Можливі варіанти.

Технологія встановлення

Якщо установка планується не на всю площу кімнати, а тільки вставкою, то однозначно її потрібно проводити після того, як готова основна частина стелі. Якщо ж вирішено закривати основну стелю повністю, від стіни до стіни, то нерідко варто проводити монтаж до поклейки шпалер. І ось чому. При установці натяжної стелі до стін кріпиться спеціальна рамка з алюмінієвого або пластикового профілю, на яку потім і натягується плівка.

Профіль кріпиться до стіни досить "густо" - через кожних 10-15 см. Якщо це робиться поверх наклеєних шпалер, то велика ймовірність їх пошкодити або забруднити бетонним, керамзитовим або цегляним (залежно від того, з чого зроблена стіна) пилом. Крім того, профіль прилягає до стіни не герметично. У будь-якому випадку залишається невелика щілина, яку доведеться закладати, наприклад, силіконом, або прикривати багетом. Це теж краще робити до остаточного оздоблення стін. Тому найчастіше роблять так: монтуються натяжні стелі, потім клеїться багет, а потім шпалери. Якщо оздоблення стін буде інше (не шпалери), то і порядок дій може бути іншим. У кожному даному випадку це вирішується окремо.

Ідеально вирівнювати стелю перед початком монтажних робіт не потрібно. Але якщо зі стелі сипеться штукатурка і пісок, його слід привести хоча б у мінімальний порядок. Схему освітлення також потрібно продумати заздалегідь, оскільки в полотні в місцях, де розмістяться світильники, необхідно зробити отвори.

натяжна стеля

Слід мати на увазі ще одну обставину. Щоб плівка ПВХ розтягнулася належним чином, і її можна було заправити в профіль, її потрібно нагріти. Роблять це зазвичай за допомогою теплової гармати. Тобто на певному етапі монтажу температура у приміщенні підніметься до 45-70 градусів. Таку температуру потрібно підтримувати протягом півгодини – години, залежно від складності конструкції.

Категория: Ремонт та реставрація | Добавил: admin (14-10-2022)
Просмотров: 204 | Теги: монтаж, натяжна, стеля, установка | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar