Главная » Статьи » Український стиль » Фарби

Фарбування стін. Про що не забути і що врахувати

Багатьом здається, що на фарбування стін потрібно близько півгодини. Але це абсолютно не так. Під час фарбування стін є безліч нюансів. Процес може зажадати куди більше часу, якщо в технології допускаються помилки. Може бути неправильно підібрана фарба, валик.

Безумовно, навчитися новому можна в процесі. Але ніхто не хотів би фарбувати стіни кілька разів. На що ж слід звернути увагу? Які помилки найчастіше допускають ремонтники-самоучки?

Важливо підготувати поверхню. Слід звернути увагу на дрібні дефекти, піщинки, пил і ворсинки кисті. Все це може негативно позначитися на результаті. Недоліки під фарбою буде видно, доведеться або очищати стіну, або пофарбувати ще раз. Про можливі жирні плями стане незабаром відомо. Глянцева фарба особливо вразлива, на ній найчастіше помітні помилки і дефекти.

Необхідно також використовувати ґрунтовку до фарбування. В такому випадку висока ймовірність, що шар буде нерівномірний, а фарби потрібно більше. Ґрунтовка зменшує гігроскопічність поверхні, допомагає економніше витрачати засіб для фарбування.

Фарба може мати густу консистенцію, а може стати такою поступово. У цьому випадку її потрібно буде розбавляти. Головне питання - що додавати? Слід прочитати на банці з фарбою і зрозуміти, з чого вона складається. Засіб для розведення повинне підбиратися виходячи з інгредієнтів фарби. Не потрібно вливати дуже багато води або розчинника.

Визначитися з кольором також не зовсім просто. Ремонтники-самоучки можуть перефарбовувати стіни кілька разів. Спочатку слід перелити фарбу і додати кілька крапель колера. Колер додають поступово в міру необхідності до отримання потрібного тону. Попередньо слід здійснити пробне фарбування, тобто обробити отриманим складом маленьку ділянку. Про успішність розчину стане ясно, коли фарба висохне.

Невідповідний пензлик або валик можуть серйозно ускладнити справу. Для рівномірного покриття стіни потрібно кілька валиків і пензлик. Спочатку "закочується" поверхня, а потім вже за допомогою щітки фарбуються кути і важкодоступні ділянки.

Перший шар правильніше буде пофарбувати за допомогою валика, що має довгий ворс (1 сантиметр). Він візьме більше фарби, за рахунок чого фарбування пройде більш рівномірно і швидше. Повторне фарбування рекомендується проводити валиками, які мають короткий ворс. Він дозволить витрачати фарбу економічніше і позбавить від "потьоків".

Категория: Фарби | Добавил: admin (21.07.2019)
Просмотров: 230 | Теги: стіна, поради, фарбування | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar