Главная » Статьи » Український стиль » Фарби

Інтер'єрні фарби - незамінний матеріал для обробних робіт

Інтер'єрні фарби Існує продукція назва якої, красномовно розповідає про її призначення. Це відноситься і до інтер'єрної фарби. Інтер'єрна - значить для інтер'єру. Даний вид фарби використовується тільки для внутрішніх приміщень, так як внутрішність приміщення потребує особливого дизайну. Мода диктує різноманіття стилів внутрішнього фарбування, які можна втілити в життя завдяки цьому сучасному матеріалу.

Як відомо фарба інтер'єрна - сучасний фарбувальний матеріал, який має прекрасні експлуатаційні властивості. Важливою її перевагою є екологічність, її не страшно застосовувати в спальні або дитячій. Дана продукція підрозділяється на дві основні групи, їх звичайно більше, але ці найпопулярніші.

Водоемульсійна фарба

Інтер'єрні фарби даного виду є самими найкращими для застосування всередині будівель. У них немає характерного запаху, який є в інших фарбах. А так як розчинник - звичайна вода, водоемульсійні варіанти не має шкідливих випарів, вона не шкодить здоров'ю людини. Універсальність і практичність ось її коник. Даний матеріал наноситься на будь-які види площин. Будь-то цегляна, бетонна або оштукатурена поверхня. З плином часу не відшаровується, добре піддається чищенню, не боїться миючих засобів. Довго зберігає гарний вигляд.

Алкідна фарба

Застосовуючи цей інтер'єрний матеріал, створюється покриття більш міцне, ніж у водоемульсійного продукту. Алкідна фарба не шкідлива для людей, їй не страшна волога і промені сонця, вона не вигоряє. Добре переносить побутову хімію, яку застосовують під час прибирання. Фарба служить дуже довго, вам уже з роками набрид цей колір, а стіни кімнати виглядають як нові. Палітра фарб має весь спектр, і видозмінюється від глянсової до матової. Справжня знахідка для дизайну інтер'єру. Дані інтер'єрні фарби добре наносяться на широкий перелік поверхонь: бетон, дерево, метал, і інші. Слід додати стійкість до стирання, добре переносять високі температури. Кожний з цих варіантів інтер'єрних фарб дозволяє створювати оригінальний результат, по-новому освіжити кімнату, привнести шик і новизну.

Як наносити інтер'єрний матеріал на поверхню

Інтер'єрний матеріал простий в роботі і не вимагає спеціального інструменту або дорогих фахівців. Просто перед нанесенням перемішайте фарбу в тарі, а далі наносьте валиком на основну поверхню, потім пензлем, щоб зафарбувати у важкодоступні місця. Для роботи підійде і хутряний валик з довгим ворсом, і поролоновий валик, якщо необхідно нанести фарбу на гладку поверхню.

Категория: Фарби | Добавил: admin (22-03-2015)
Просмотров: 1445 | Теги: водоемульсійна фарба, Інтер'єрні фарби, алкідна фарба | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar