Главная » Статьи » Український стиль » Поради

3 нових заповідних об’єкти хочуть створити у Києві

У Києві можуть з’явитися три нових об’єкти природно-заповідного фонду. За відповідне рішення проголосували члени постійної комісії Київради з питань екологічної політики. Загалом це два ландшафтних заказника місцевого значення "Яр-пролісок" та "Конча-Заспа" і пам’ятка природи місцевого значення "Витоки річки Нивки".

Про це повідомив начальник Управління екології та природніх ресурсів КМДА Андрій Мальований.

"Створення нових об’єктів природно-заповідного фонду значно поліпшить контроль за господарською діяльністю на даній території та дозволить унеможливити безвідповідальне знищення флори та фауни", – зазначив Андрій Мальований.

Комплексна пам’ятка природи місцевого значення "Витоки річки Нивки" має площу 2,5 га. Це давнє русло р. Нивки з великим різноманіттям прибрежно водної рослинності.

Ландшафтний заказник місцевого значення "Яр-пролісок" площею 16 га та 4 га (дві частини). На території місцевості збереглися деревостани, де збережені старовікові високі дерева дубів та грабу. Також тут зростає багато видів первоцвітів.

Ландшафтний заказник місцевого значення "Конча-Заспа" – територія Жукова острова площею 579,7 га. Найбільший острів у Києві з великою кількістю видів рослин та тварин, занесених до Червоної книги України.

Стаття по темі: Київська інфраструктура: що реалізовано і що обіцяють зробити в 2019 році

Остаточне голосування щодо створення об’єктів природно-заповідного фонду відбудеться на сесії Київської міської ради.

Раніше повідомлялося, що депутати Київської міської ради прийняли рішення про облаштування у столиці 6-ти нових скверів.

Категория: Поради | Добавил: admin (29-07-2019)
Просмотров: 521 | Теги: заповідник, Київ, створення, об’єкт | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar