Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Алмазний диск: як варто правильно користуватися

алмазний диск При проведенні певних будівельних робіт часто виникає потреба у такому предметі, як алмазний диск. Зазначимо, що цей предмет стане у нагоді не тільки при будівництві, а й в інших ситуаціях. Одним словом - ця річ дуже корисна.

Алмазний диск, як ви вже напевно зрозуміли з назви, - це диск, який має у своїй структурі штучні алмазні частинки, які, звичайно, дуже впливають на його вартість. Саме завдяки тому, що диск містить у собі ці частинки, йому під силу здолати будь-який матеріал, навіть такий міцний, як бетон чи метал. Абразивні диски в порівнянні з алмазними дуже швидко стираються і приходять у непридатність.

Алмазний диск швидше і простіше виконає заданий обсяг робіт. Такий диск слід вибирати під обсяг робіт, тобто - що більше роботи, то більшим має бути розмір диска. Але не варто надто розганятися в цьому напрямку, тому що розмір диска ще обмежується типом вашої болгарки. Ну, уявіть, що ви купили дорогий великий алмазний диск, а він дуже великий для вашої болгарки. І що тепер з ним робити?.. Купувати нову болгарку чи новий диск?.. Тому спочатку зверніть увагу, якого розміру диски підходять для вашого інструменту. Можна спробувати втиснути великий диск у вашу болгарку, але тоді вам точно доведеться купувати і нову болгарку, і новий алмазний диск.

Внутрішній діаметр обраного диска повинен чітко відповідати діаметру валу інструменту. Він повинен щільно прилягати до інструменту без зазорів. Хоча, якщо все ж таки відмінності в діаметрах відчутні, то їх можна скоригувати за допомогою спеціальних шайб. Від того, який ви збираєтеся обробляти матеріал, буде залежати тип алмазного диска. Також від оброблюваного матеріалу безпосередньо залежатимуть чистота і швидкість різання. Якщо ви збираєтеся "гризти" асфальт, то вам більше підійде диск із зубами, між якими велика відстань.

алмазний диск

Якщо ви оброблятимете такий матеріал, як скло або клінкерну плитку, то такий, що взагалі не має зубів. Якщо вас переконуватимуть, що високий профіль зубів корпусу збільшує життя алмазного диска, не вірте - це не так. Те, наскільки диск буде міцним і скільки він прослужить, залежить від концентрації алмазів і складу в'яжучої речовини окремого сегмента. А ось високий профіль вам знадобиться, коли ви різатимете камінь. Саме завдяки високому профілю алмазний диск не застрягатиме в камені.

Категория: Поради | Добавил: admin (23-08-2022)
Просмотров: 26 | Теги: диск, Алмазний | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar