Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Дерев'яні вікна: корисні поради як їх проектувати

дерев'яне вікно Зробити правильний проект вікон може лише фахівець. На жаль хороших фахівців, на сьогоднішній день, не так уже й багато. А з іншого боку, ви можете самі придумати дизайн вікна. Це ж так цікаво.

У багатоквартирних будинках, у великих містах, які мають архітектурні історичні пам'ятники, зазвичай не можна змінювати зовнішній вигляд будівель. Навіть якщо вони жилі. Тут дуже важливо правильно виконати замір, щоб була можливість зробити їх такими ж, як і існуючі вікна.

Зробити це можуть компанії, які мають хороших фахівці та необхідне обладнання. Креслення вікон роблять архітектори та дизайнери, які мають вищу освіту. Вони зможуть врахувати всі нюанси та ваші побажання.

Під час проектування дерев'яного вікна обов'язково слід враховувати обмеження мінімального кута з'єднання профілю та мінімального гострого кута склопакета. Особливо це важливо для вікон косокутної, трапецівидної та трикутної форм.

Деяким дизайнерам дуже хочеться зробити багато вікон та багато світла, проте іноді їх запаморочливі проекти реалізувати неможливо. Іноді дизайнери впадають в іншу крайність і проектують дуже маленькі дерев'яні вікна, забуваючи про обмеження, які існують. Та й коштуватимуть такі вікна дуже дорого, оскільки є нетехнологічними.

Прикрашати дерев'яні вікна можна як завгодно. Тут все залежить від вашого смаку та побажань. Проектуючи дерев'яні вікна, обов'язково слід врахувати цілі та завдання приміщення. Тобто, його призначення.

дерев'яне вікно

Можливо, приміщення потребуватиме частого провітрювання. Куди виходитиме вікно, на який бік світла. Все це має важливе значення. Тому було б добре перед проектуванням вийти на вулицю та оглянути фасад будівлі.

Якщо будинок багатоквартирний, то ваше вікно не буде занадто виділятися. Якщо будинок ваш особистий, так би мовити індивідуальний, то можна включити фантазію, і придумати будь-що оригінальне.

Найкраще промалювати бажане вікно в масштабі, щоб зрозуміти наскільки добре воно виглядатиме, чи буде доречна на ньому розкладка, де краще її розташувати, та інші нюанси.

Категория: Поради | Добавил: admin (07-10-2022)
Просмотров: 40 | Теги: Проект, дерев'яне, вікно | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar