Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Догляд за різними видами меблів: практичні поради

Догляд за меблями: практичні поради

Меблі куплені. Яке щастя! Однак, на жаль, на цьому складності не закінчуються. Щоб з таким трудом обрані та придбані меблі зберегли гідний зовнішній вигляд, їх необхідно забезпечити своєчасним і грамотним доглядом.

Догляд за м'якими меблями

Зазвичай цей вид меблів викликає найбільший головний біль, тому багато господинь вважають за краще користуватися спеціальними чохлами, які запобігають псуванню дорогої оббивки. Але ховати красивий дизайн улюбленого дивана під накидками нерозумно, тому є сенс пошукати інші методи, а саме:

1. Регулярне чищення від пилу. Найкраще його проводити не рідше 1 разу на місяць, ретельно очищаючи всі кути і складки пилососом.
2. Плями, що з'явилися від розлитої рідини, слід видаляти негайно, не чекаючи слушної нагоди. Для цього можна використовувати розчин мильної води і м'яку щітку.
3. Якщо плями все ж засохли, перед видаленням їх слід розмочити. Але не перестарайтеся з водою - досить покласти на забруднення вологу ганчірку.
4. Для видалення плям від чаю і кави найкраще використовувати розчин оцту. Крім того, з його допомогою можна повернути яскравість злегка змарнілим фарбам оббивної тканини.

Догляд за шкіряними меблями

Догляд за шкіряними меблями дещо легший, так як більшість забруднень може бути видалено звичайною вологою ганчіркою. Однак для меблів з натуральної шкіри можуть знадобитися спеціальні просочення, які продовжать термін їхньої служби і допоможуть запобігти розсиханню.

Догляд за лакованими меблями

Лаковані меблі - дерев'яні або на основі деревовмісних матеріалів - досить стійкі до впливу вологи, тому догляд за ними полягає в регулярному протиранні поверхні вологою ганчіркою. Для підтримки блиску і продовження терміну служби можна використовувати спеціальні поліролі. Однак, у випадку з кухонними меблями і меблями в дитячих кімнатах, варто уникати застосування поліролей з отруйними речовинами.

Для полірованих меблів найкраще використовувати спреї, здатні швидко і надійно видалити з дзеркальної поверхні непорядні відбитки пальців і інші сліди. Після такого очищення досить протерти поверхню фланелевою або плюшевою ганчіркою, і ваша шафа, стіл або комод знову засяють благородним дзеркальним блиском.

В цілому варто зазначити, що меблі не люблять близького розташування до джерел тепла (батарей, опалювальних приладів), не виносять високої вологості або, навпаки, її нестачі і негативно реагують на надлишок сонячних променів і рідкісне несвоєчасне прибирання. Тому, якщо ви хочете, щоб улюблене крісло служило вам якомога довше, а кухонний гарнітур не довелося міняти через пару років через непридатність, варто забезпечити догляд меблів, якого вони насправді заслуговують.

Категория: Поради | Добавил: admin (19-02-2019)
Просмотров: 685 | Теги: поради, догляд, Меблі | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar