Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Дверні конструкції: корисні поради щодо вибору

двері На сучасному ринку дверних конструкцій не важко знайти варіант і для дачі, і для квартири. Якщо цікавлять вхідні двері, то найчастіше можна зустріти моделі із "глухим" типом полотна. Такі двері викликають більшу довіру у вітчизняного покупця. І, хоча й бувають варіанти дверних конструкцій зі вставками із пластику, триплексу, протиударного скла, найчастіше віддають перевагу стандартним дверним конструкціям. Такі двері виконані подібно до багатошарового пирога.

Зовні вхідні двері можуть імітувати різні матеріали, найчастіше виконують двері "під дерево". За зовнішнім шаром шпону ховається надійне полотно зі сталі від п'яти міліметрів та більше. Подібні двері, з коробкою, посиленою металевими елементами, можуть надійно захистити квартиру від злому. Якщо конструкція, звісно, була якісно змонтована у дверному отворі. Зазвичай з дверцятами в комплекті поставляється фурнітура, замки, в тому числі електронного типу.

Однак, крім вхідних дверей, потрібні і двері міжкімнатні. Такі двері формують візуальну перешкоду, дозволяючи сформувати в окремій кімнаті особистий простір. Найчастіше двері зачиняють, щоби просто відпочити. Однак, функції, покладені на міжкімнатні двері набагато ширші, ніж просто перешкода. Такі двері можуть впливати на обстановку всередині приміщення, адже вони є частиною інтер'єру. Не рідко подібні двері формують інтер'єр, стаючи основним елементом.

двері

Помічено, що найпопулярніші дверні конструкції з деревини. Міжкімнатні двері мають презентабельний вигляд, можуть мати різноманітні вставки, легко вписуються в дизайн. Такі двері збирають із окремих деталей – фільонки. При цьому слід купувати двері одразу партією, якщо планується ставити їх не на одну кімнату. Згодом деревина змінює відтінок. Буде краще, якщо цей ефект залишиться непомітним, оскільки всі двері в межах партії змінюватимуть відтінок одночасно.

Категория: Поради | Добавил: admin (30-08-2022)
Просмотров: 25 | Теги: конструкція, двері | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar