Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Кожен третій американець плаче, продаючи своє житло

Компанія Zillow провела дослідження, в якому сказано, що кожен третій житель Америки плакав під час процесу продажу житла. Кожен п'ятий зізнається, що плаче в цей період не менше п'яти разів.

"Якщо ви коли-небудь продавали будинок, ви знаєте, наскільки складним може бути цей процес. Наше опитування показало, що американці частіше відчувають стрес з приводу продажу свого будинку, ніж під час планування весілля, через звільнення або батьківство", – говорить президент Zillow Джеремі Ваксман.

Дослідження показують, що 61% продавців купують новий будинок під час продажу свого старого, через що людина піддається стресу в два рази сильніше. Цікаво, що мілленіали і батьки, як правило, плачуть більше за інших.

Так, 70% турбуються через те, що не можуть визначитися з підсумковою ціною продажу. 69% хвилюються щодо того, що не реалізують житло в бажані терміни. Ще 65% припускають, що їх пропозицією ніхто не зацікавиться, а 65% думають, що мають відремонтувати свій будинок для перепродажу.Источник: http://американець, плаче, продажа, житло
Категория: Поради | Добавил: admin (28.07.2019)
Просмотров: 166 | Теги: Кожен третій американець плаче, коли продає своє житло | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar