Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Небезпеки, які чатують на кожного вдома: як їх позбутися

Небезпеки, які чатують на кожного вдома: як їх позбутися

Ми навряд чи колись замислювалися над тим, що небезпека може підстерігати нас в наших же будинках. Адже ми завжди намагаємося зробити все, щоб наші близькі і рідні весь час залишалися в безпеці. Однак, якщо розібратися, яка небезпека чекає на нас вдома? Ми зрозуміємо, що найчастіше вони непомітні і з'являються з найнесподіваніших місць. Тому ми підготували для вас кілька порад, як уберегтися від цих небезпек. Отож, давайте детальніше розглянемо їх.

Цвіль

Це неприємне явище може ховатися в будь-якому місці, особливо там, де постійно підвищена вологість, тобто в ванних кімнатах і підвалах. Якщо ви не знаєте, чи шкідлива цвіль на стінах, то ми завіримо вас, що це явище шкідливе в будь-якому місці. Цвіль стає причиною серйозних проблем зі здоров'ям, вона викликає алергію і астму, а в разі постійного знаходження серед цвілі, може виникнути "синдром хворого будинку". "Живі стіни" відмінно справляються з проблемою цвілі, однак, наприклад, у ванній кімнаті такі стіни встановити не можна. У приміщеннях, де завжди дуже волого, щоб уникнути цвілі потрібно постійно стежити за вологістю. Для цього використовувати можна вентилятори, а ще краще осушувач повітря. До речі, хочемо зауважити, що швидко та вигідно підібрати осушувач в будинок українці мають можливість онлайн, відвідавши спеціалізований сайт osushiteli.ua.

осушувач в будинок

Небезпека виникнення цвілі у ванній кімнаті досить велика, тому, якщо встановлений вентилятор не справляється з вологістю, можна відразу поставити у ванній осушувач повітря, який буде доречним і в інших вологих кімнатах будинку. Також важливо переконатися у відсутності можливих витоків в трубах, на даху або в системах циркуляції повітря. Навіть дуже маленька витік часто призводить до розвитку цвілі в невідповідних місцях, які найчастіше є важкодоступними. Щоб повністю перевірити приміщення на предмет витоків, найкраще звернутися до фахівців.

Вода

Навіть після ухвалення закону, що стосується чистоти води, токсини все одно можуть і часто проникають в систему водопостачання. Це відбувається в основному через фармацевтики і неналежну обробку різних радіоактивних та інших відходів. Ця проблема вирішується досить просто - потрібно встановити спеціальні фільтри на всіх кранах або на основні труби.

Перший варіант набагато простіший і з точки зору установки, і з точки зору експлуатації. Звичайно, ще простіше купити один фільтр, щоб очищати тільки воду для пиття.

Є ще спосіб позбутися від шкідливих речовин у воді - злити необхідну кількість води перед її використанням. Таким чином, ви промиваєте труби, перед тим, як її пити або використовувати для миття рук і посуду. Цю операцію необхідно проробляти кожного разу, якщо ви не використали кран більше шести годин поспіль. Але ви повинні пам'ятати, що крім позбавлення води від токсинів, вам потрібно ще й економно витрачати воду.

Посудомийна і пральна машини зазвичай використовують воду з труб, так що після них, до початку використання води з крана в якості питної, потрібно промити труби.

Також ми радимо вам зменшити споживання сирої гарячої води, а користуватися переважно холодним краном, тому що в холодній воді менший вміст домішок свинцю та інших шкідливих речовин. Ми не радимо вживати в якість питної води очищену покупну воду в пляшках, тому що в ній міститься багато фтору. За статистикою, у дітей, які в основному пили воду з покупних пляшок, зафіксовано більше випадків карієсу, ніж у тих, хто вживав воду після фільтра.

Купуючи воду в пляшках, ніхто напевно не знає, чи по-справжньому вона була очищена, або це звичайна вода з-під крана, яку просто розлили по пляшках і приклеїли красиву етикетку.

Килими

У кожній квартирі або будинку напевно є килим, а іноді навіть кілька. Килими часто містять в собі:

  • токсичні речовини;
  • барвники;
  • ненатуральні нитки;
  • клей і так далі.

Я впевнена, що ніхто з вас не замислювався, що килим може стати серйозною загрозою. Однак, це так.

Килими, крім усього, є також улюбленим місцем проживання кліщів, бруду і лупи. Щоб в кімнаті, де лежить килим, було чисто, необхідно якомога частіше здійснювати прибирання пилососом (бажано - миючим), а також здавати килим в хімчистку раз на рік. Якщо у ваших планах є заміна старого килима, то ми радимо вам звернути увагу на натуральний недовгий ворс і відсутність клею. Звичайно, найкращий вибір для підлоги - це натуральний паркет, однак, такий варіант не дуже підходить, якщо в будинку є маленькі діти або люди похилого віку.

Категория: Поради | Добавил: admin (11-03-2021)
Просмотров: 419 | Теги: купити, осушувач, будинок | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar