Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Нюанси вирощування кроликів: правда від кролівника-практика, яку замовчують

вирощування кролик Здоровий спосіб життя, правильне харчування, життя за містом на природі – все це чудово. Живучи за містом, і маючи присадибну ділянку, гріх цим не скористатися, і не виростити для себе та сім'ї натуральну та корисну їжу.

Інформації - море. А вірити їй не можна!

Переїхавши за місто, переважно всі починають вирощувати овочі-ягоди-зелень-фрукти. Потім починають замислюватися і про м'ясо-молоко-яйця. Оскільки досвіду особливого немає, шукають інформацію в Інтернеті. А там, переважно теоретики та рерайт чужих статей. Ось і я, начитавшись такої інформації в Інтернеті, наївно повірила, що так і є, як пишуть. Але на практиці, (а я ось уже чотири роки розводжу кроликів і доглядаю за ними), виявляється, що майже все, що пишуть - це "марення божевільного".

І слова які підбирають: бізнес, простота догляду, плодючість, швидке зростання, навіть школяр впорається, і так далі. Відкрийте будь-який сайт з розведення кроликів і побачите, наскільки все чарівно просто і супер-вигідно. Проте чомусь не дуже приживається ця супервигідність, суперпростота і суперкорисність кролівництва у людей, які проживають за містом і мають своє господарство.

А чому? Тому що, поки на своїй шкурі не відчуєш, що це за праця, і за скільки ж насправді виходить таке смачне і корисне м'ясо, всі ці казки про вигідність кролівництва у мене викликають посмішку. І обурення, навіщо обманювати та обнадіювати людей?

Чому до інформації треба ставитись з обережністю. Не тільки, що стосується розведення кроликів, але й до будь-якої інформації, особливо якщо її суть повторюється з сайту в сайт, потрібно підходити з деякою часткою недовіри. Опишу чому.

Інформацію зараз можна умовно поділити на 2 типи: яку видають фахівці, на власній практиці, або, як кажуть, на "власній шкурі" всі, що про це пишуть. І панове рерайтери, копіпастери, копірайтери, які збирають інформацію у вітчизняному та зарубіжному Інтернеті, переробляють її, і різними способами викладають як дуже важливі та корисні поради.

Я досить давно впритул працюю з інформацією в Інтернеті, багато аналізую та перевіряю на практиці, і в мене склалося враження, що корисної, потрібної та дійсно якісної інформації близько 10%, яка тоне у 90% усякого-різного контенту.

вирощування кролик

Добре ще, якщо це лише марна інфа, а якщо вона завдає шкоди? Особливо обережно треба ставитись до порад з лікування всього і вся. Загалом, за всім потрібне око та око. А поки що продовжую.

Розвінчуємо міфи про вигідне кролівництво

У селах і на фермах, кролівники практики, з року в рік, займаючись такою нелегкою працею, знають багато всяких секретів та нюансів. Але з них, на жаль, мало хто веде свій блог та ділиться такою цінною інформацією, яка багато в чому не відповідає гарній теорії.

Отже, починаю серію статей кролівника-практика. Поспішаю поділитися тим, з чим зіткнулася, розводячи і доглядаючи за кроликами, цими милими та гарними пухнастими звірятками. Можу повністю погодитись з користю, яку приносить кролівництво. Щоб, почитавши те, з чим доведеться зіткнутися, відразу не відбило бажання заводити кроликів.

Просто треба свідомо вибрати, вирішити, чи підійде вам це заняття. А я докладно розпишу всі плюси та мінуси, всі підводні камені розведення та утримання кроликів у наступних статтях.

Категория: Поради | Добавил: admin (15-09-2022)
Просмотров: 13 | Теги: вирощування, кролик | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar