Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Нововведення у будівництві "чорних" підлог: що варто враховувати

плаваюча підлога Сьогодні найпоширенішими новинками стали "плаваючі" підлоги, підвісні стелі з шумоізоляцією і перекриття, що складаються з 2-х роздільних плит.

"Плаваюча" підлога

"Плаваючі" підлоги - це підлоги, які розміщені на пружних прокладках. Саме вони вважаються найефективнішими у боротьбі з ударним шумом. Суть конструкції такого виду підлоги в тому, що на пружній основі розміщується тверда оболонка. Найважливіше для нього – це правильний вибір матеріалів. Сьогодні на ринку представлений великий асортимент, але жоден ще не перевірений часом, тому фахівці поки що діють певною мірою "на дотик".

Головна вимога до підлог на лагах – це сухість та антисептування. Якщо рівень вологості перевищує 12%, то лаги можуть скручуватися, і підлога відповідно буде деформуватися. Як звукоізолятор у таких випадках, як правило, використовуються смужки м'якої ДСП, а також спеціальні сухі засипки, але з них попередньо необхідно випалити всі органічні включення, а для цього потрібно просто розжарити матеріал.

Підлоги на стяжках

Для вирівнювання бетонної плити основи або старої стяжки не можна використовувати цементний розчин, оскільки він відшаровуватиметься через різницю в усадці. Краще зупинити свій вибір на полімерно-цементному розчині. Ну, а якщо стяжка свіжа, то для її вирівнювання можна використовувати і цементний розчин, але це можливо тільки якщо з часу створення стяжки ще не пройшло 6 годин.

ремонт підлога

Це лише головні нюанси створення "чорної" підлоги, тому ігнорувати це питання не варто і найкраще звернутися до фахівців. Але, при виборі фірми-виконавця більше уваги потрібно звертати на досвід і наявність усіх дозволів та ліцензій.

Сподіваюся, дорогі читачі ви знайшли цю статтю пізнавальною для себе, і дізналися багато нового. Залишайте свої коментарі та запитуйте, ми на них з радістю відповімо.

Категория: Поради | Добавил: admin (05-12-2022)
Просмотров: 30 | Теги: Підлога, ремонт | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar