Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Плануємо покупку офісних стільців: поради

Плануємо покупку офісних стільців: поради

Вибір офісних стільців - один з найважливіших в питанні обстановки вашого офісу. Це фактично основа комфорту співробітників. На стільці людина проводить весь свій робочий день. Тому до вибору меблів необхідно поставитися максимально серйозно.

Стілець для керівника

Для початку потрібно розуміти, що купити офісні стільці потрібно декількох видів. Насамперед слід придбати крісло керманичу. Воно повинно виглядати солідно, дорого і вписуватися в інтер'єр. Найчастіше, офісний стілець голови фірми має дуже довгу спинку. Це зроблено для того, щоб можна було розслабити шию і відкинути голову.

Стільці для персоналу

Далі необхідно купити офісні стільці для персоналу. В ідеалі (і так роблять у багатьох солідних компаніях), меблі підбирають під конкретну людину. Правда, є і недоліки, як, наприклад, плинність кадрів.

Якісний офісний стілець регулюється, тому кожен співробітник зможе підлаштувати його під себе. Таке рішення є максимально оптимальним. Бажано, щоб це була модель з підлокітниками. Спираючись на них людина зменшує навантаження на руки, тому з точки зору ергономіки наявність підлокітників обов'язкова.

Стільці для відвідувачів

Стільці для відвідувачів купують в останню чергу, але це питання не менш важливе. Кількість одиниць меблів безпосередньо залежить від розмірів вашої компанії і роду діяльності. Наприклад, якщо відвідувачі у вас з'являються рідко - трьох-п'яти стільців буде досить. Якщо ж ви регулярно проводите конференції, тренінги, наради та зустрічі з великою кількістю людей - тоді і стільців вам знадобиться багато. Вони повинні вписуватися в інтер'єр і обов'язково бути однаковими.

Бувають випадки, коли стільців не вистачає і тоді меблі приносять з кабінетів і так далі. При цьому, відвідувачеві буде неприємно - таким чином його виділяють з натовпу не кращим способом. Щоб уникнути таких ситуацій, резонно купити офісних стільців на кілька одиниць більше, ніж заплановано.

Які офісні стільці купити?

Найголовніше при виборі стільців для відвідувачів - комфорт. Коли людину ніщо не турбує, ймовірність успіху переговорів зростає.

Психологія і офісні стільці

Стільці для відвідувачів необхідні і в кабінеті начальника. Вони повинні вписуватися в інтер'єр, отже, ці меблі будуть виглядати більш солідно, ніж в переговорній.

До речі, при виборі офісних стільців в кабінет керівника можна враховувати одну хитрість. Наприклад, якщо спинка стільця розміщена під кутом більше 90 градусів переговори і наради пройдуть в довірчому тоні і можуть носити неформальний характер. Якщо кут спинки 90 градусів - це зробить акцент на серйозності переговорів. А легкий дискомфорт в області лопаток віддасть психологічну перевагу керівнику компанії.

Категория: Поради | Добавил: admin (19.01.2019)
Просмотров: 305 | Теги: офіс, покупка, Стілець | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar