Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Ремонт підлоги: як усунути скрип підлоги

Ремонт підлоги: як усунути скрип підлоги Напевно всі погодяться з тим, що така недуга, як скрип підлоги, не дивлячись на свою дріб'язковість, іноді може приносити великі незручності. Мало того, ці незручності можуть завдаватися і сусідам під вами.

Як завжди і у всьому, для того, щоб викорінити ту чи іншу недугу, слід боротися не з її наслідками, як багато хто зазвичай робить, а з самою причиною її появи. Для цього, непогано було б розібратися з причинами появи скрипу в підлозі.

Основна причина скрипу - це тертя між різними конструкціями і матеріалами. Зазвичай, скрип в підлозі з'являється тоді, коли під впливом часу та постійних навантажень на підлогу, зазори між елементами підлоги починають збільшуватися, в результаті чого, підлога прогинається і створюється певне тертя, яке ми чудесним чином і чуємо.

Звичайно ж, методи боротьби зі скрипом підлоги своїми руками різні, все залежить від того, яким чином зібрана підлога. Розглянемо випадок, який зазвичай зустрічається в багатоквартирних будинках, коли підлога покладена на бетонну основу з проміжними лагами.

Перша і основна задача в усуненні скрипу від підлоги своїми руками, полягає в правильному і точному визначенні місця (джерела) скрипу. Бувають такі ситуації, коли підлога прогинається в одному місці, а скрип чутний в іншому. Будьте уважні, від цього залежить ваш подальший результат.

Після того, як джерело скрипу встановлене, приступаємо до робіт з його усунення своїми руками. Для цього існують декілька не хитрих методів.

В основному, скрип видається, коли треться поверхню підлоги у лаги, у основу люфту самих лаг на бетонній основі. Для того, щоб видалити таку проблему, вам необхідно заповнити відстань для люфту.
Чим і як заповнити дану відстань, не знімаючи підлоги? Для цього можна скористатися дрилем, яким просвердлити отвір у підлозі (у місці скрипу) до самого бетону. В даний отвір, через дозатор, можна ввести монтажну піну, або розчин цементу (іншої будівельної суміші). Піна, або суміш, після висихання, зафіксує лаг в нерухомому положенні, тим самим причина скрипу, як і сам скрип, пропадуть. Перед використанням даного способу, максимально розвантажте підлогу.

Другим способом боротьби зі скрипом підлог своїми руками, є додаткова фіксація підлоги до лаги. Зробити це дуже просто. Для цього, встановіть джерело скрипу і місця проходження лаг. З використанням саморізів, притягніть підлогу до лагів. Дана процедура, не залишить місця для тертя лаг об підлогу.

У випадку, якщо звук виходить від тертя між собою дощок підлоги, то даний зазор можна прибрати, шляхом вбивання в щілину маленьких клинів.

При наявності скрипів в підлозі з паркету або ламінату, причиною може стати тертя між собою паркетних планок або тертя самого паркету у підставу. У першому випадку, на допомогу вам прийдуть тальк або графіт. Засипте його в щілини між паркетними планками і скрип повинен зникнути. У другому ж випадку, справи будуть складнішим. Якщо скрип виникає в результаті тертя підстави у паркет, то весь паркет доведеться знімати і укладати заново, проклавши між підлогою спеціальну підкладку.

Категория: Поради | Добавил: admin (06-02-2006)
Просмотров: 1445 | Теги: як усунути скрип підлоги, Ремонт підлоги, скрип підлоги, скрипіння підлоги | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar