Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Реставрація меблів: чого чекати

реставрація меблі Будь-які меблі, навіть найдорожчі та якісні, рано чи пізно виходять з ладу. Але якщо через невеликі поломки або пошкодження оббивки ми купуватимемо нові меблі, то це буде не найкраще рішення, і дуже дороге задоволення. Реставрація меблів – ось найкращий вихід із ситуації.

Зразковий перелік робіт:

  • ремонт атрибутів і деталей меблів, що вийшли з ладу;
  • модернізація застарілих моделей, що вийшли з моди;
  • оновлення лакового покриття;
  • штучне "старіння" меблів;
  • патинування;
  • зміна тонування меблів.

Які поломки меблів зустрічаються найчастіше

Іноді навіть при неправильному транспортуванні меблів можуть з'явитися прикрі дрібниці, що зіпсували вигляд одного з предметів, тоді вам знадобиться термінова реставрація. Це можуть бути випадкові відколи, подряпини, деякі потертості. Що вже говорити про прорив тканини оббивки або полички, що перекосилися, і ящики шаф.

У цьому випадку професійні майстри усунуть неполадку швидко, акуратно та за помірну плату. Ви на власні очі зможете побачити чудове перетворення зіпсованої деталі на нову і абсолютно невідмінну від тієї, яка була спочатку. Скажемо по секрету - фахівці здатні зробити предмет меблів ще привабливішим, ніж він спочатку був.

реставрація меблі

Якщо у вас виникла подібна проблема, то кваліфіковані фахівці не тільки додадуть меблів блискучий зовнішній вигляд, але й намагатимуться ідеально вписати їх у вже існуючий інтер'єр. Довіртеся майстрам своєї справи, і ви не будете розчаровані.

Реставрація меблів – невід'ємна частина повсякденного життя

Погодьтеся, що доросліше покоління часто виступає з наріканнями на сучасні предмети побуту та меблі. Вони пам'ятають, що раніше ці предмети спочатку були якіснішими, довше служили і не втрачали хороших зовнішніх показників. А в наші дні буває так, що не встиг толком чимось користуватися, як воно відразу вийшло з ладу... Я думаю, що ця картина відома багатьом. Так само відбувається і з меблями. Пояснюється це тим, що стан меблевої фурнітури великою мірою залежить від методів догляду, довкілля, хімічних засобів, що застосовуються для догляду.

Свою згубну роль відіграють такі чинники, як потрапляння сонячних променів на поверхню, часті перестановки, механічні ушкодження. Агресивні миючі засоби також грають свою негативну роль. В результаті виникає питання про виправлення недоліків, які виникли в процесі експлуатації речей. Тому реставрація меблів – одна з найпопулярніших послуг.

Категория: Поради | Добавил: admin (26-08-2022)
Просмотров: 20 | Теги: Меблі, Реставрація | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar