Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Різновиди автомобільних опалювачів

В даний час існує великий вибір опалювачів для бензинових і дизельних автотранспортних засобів, які відрізняються між собою принципом роботи, а також технічними і експлуатаційними характеристиками. Найпоширенішими серед них є:

· Повітряні найбільш ефективні для обігріву кабіни вантажного автомобіля і спального місця водія. Під час тривалих нічних стоянок такі пристрої можуть тривалий час підтримувати необхідну температуру.

· Рідинні автомобільні опалювачі є універсальним варіантом, так як вони здатні дуже швидко прогріти двигун, а також салон машини навіть в сильні морози.

· Проточні пристрої призначені для дизельного палива, так як вони дозволяють запобігти парафинизації палива в трубопроводах, а також відновити і поліпшити фільтрацію пального. Так як проточний обігрівач працює автономно, то включення здійснюється в той момент, коли температура солярки опускається нижче позначки + 5°С.

· Бандажні підігрівачі призначені для дизельних автомобілів, так як вони запобігають згущенню палива і знижують ризик того що машина затихне або взагалі не заведеться. Фіксуються за допомогою хомута на фільтр тонкого паливного очищення і можуть витримувати температуру до +110ºС.

· Електричні обігрівачі вважаються найбільш простими і недорогими пристроями для обігріву автомобіля. Вони монтуються в систему охолодження і працюють від електричної мережі в 220В. У цьому пристрої є термовимикач, який запобігає його поломці при виникненні аварійних ситуацій.

Робота будь-якого турбокомпресора заснована на використанні енергії вихлопних газів. Даний агрегат, який був створений в далекому 1911 році і сьогодні з успіхом використовується сучасними виробниками дизельних і бензинових автомобілів.

Раніше турбокомпресори встановлювали на гоночні машини, від яких потрібна велика витривалість двигуна і високі швидкісні характеристики. Але сьогодні турбіни можна побачити на звичайних машинах зарубіжного та вітчизняного виробництва.

Турбокомпресор (https://ua.starter.ms/turbiny) дозволяє на 30-50 відсотків збільшити потужність двигуна, а також зменшити витрату палива приблизно на 15%. Тому більшість автолюбителів віддають перевагу автомобілям з турбонаддувом. Також турбіна знижує ступінь викиду відпрацьованих токсичних речовин в атмосферу, так як вихлопні гази практично повністю використовуються для роботи агрегату. Так як пристрій часто протягом довгого часу не без технічного огляду в важких дорожніх умовах, це може привести до передчасного виходу його з ладу.

Категория: Поради | Добавил: admin (07-09-2018)
Просмотров: 883 | Теги: авто, опалювач | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar