Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Стабілізатор напруги для будинку потрібен всім

Нестабільна напруга в мережі здатна зашкодити всій побутовій техніці й обладнанню в будинку. Далеко не в кожній майстерні зможуть виправити поломку, викликану перепадом напруги в мережі електроживлення. Будь-яка гарантія на побутові прилади має силу тільки в тому випадку, якщо пристрій експлуатувалося при дотриманні всіх технічних вимог до якості електроенергії.

Щоб вирішити проблему нестабільного електропостачання використовують стабілізатор напруги, придбати який можна на порталі http://xn--80ac0ce.xn--j1amh/. Він автоматично згладжує всі перепади і коливання напруги. Вся побутова техніка, яка підключається до цього пристрою, працює в спеціальному режимі, який значно збільшує її термін експлуатації. Крім того, трансформатор підвищує напругу і допомагає заощадити гроші на електроенергії. Це відбувається за рахунок того, що до підключеного обладнання подається напруга, яка забезпечує саму оптимальну продуктивність.

Низькі показники напруги в мережі значно зношують двигуни. Мотори не тільки не здатні працювати на повну потужність, вони ще й швидко ламаються. Випрямлячі захищають двигуни для мотоблоків і іншої техніки, допомагаючи їм стартувати навіть при зниженій напрузі. Якщо показники вольтметра знаходяться нижче необхідної норми, двигуну не вистачає потужності і він починає споживати пусковий струм в 4-6 разів більше, ніж звичайно. Це перегріває мотор і він повністю виходить з ладу.

Кому потрібен стабілізатор?

Якщо ви живете в будинку, де є прилади потужніші банальної лампи розжарювання - вам потрібен підвищувальний трансформатор. Для комфортного життя необхідна різна побутова техніка: пральна машина, холодильник, комп'ютер, телевізор, мікрохвильова піч, кондиціонер і так далі. Сучасні стабілізатори напруги для будинку захистять ваші електроприлади, коли струм в мережі буде відхилятися вище 250 вольт і нижче 190 вольт.

У Радянському Союзі напруга в мережі рідко коливалося більше ніж на 3-5 відсотків. Сьогодні ніхто не може гарантувати такої стабільності. Якість електроенергії дуже сильно залежить від регіону вашого проживання і від віддаленості від трансформаторної підстанції. Ця проблема з кожним днем стає все гіршою через серйозну перезагруженність в електромережі. Єдине обладнання, яке здатне захистити всю вашу побутову техніку від поломки, - це автоматичний стабілізатор напруги.

Категория: Поради | Добавил: admin (08-09-2017)
Просмотров: 804 | Теги: стабілізатор напруги | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar