Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Світловідбиваючими вставками оснащуватимуть дорожню розмітку в Україні

Нові будівельні норми щодо доріг загального користування передбачають можливість використовувати дорожню розмітку зі світловідбиваючими вставками на українських трасах. Про це інформують у Мінрегіоні.

Чим мотивують необхідність новації?

Така дорожня розмітка на 70% покращить видимість на дорогах у вечірній час та підвищить рівень безпеки на дорогах.

Світловідбиваючі вставки можна також використовувати для позначення острівців безпеки, пішохідних переходів та велодоріжок.

Довідка про світловідбиваючі вставки

Світловітбиваючі вставки виготовляються з того самого світловідбиваючого матеріалу, що і катафоти на фарах автомобілів або велосипедів. Вони можуть вирішити проблему з підсвічуванням трас у нічний час.

Робити світловідбиваючі вставки набагато реальніше і дешевше, ніж передбачати люмінесцентну розмітку на трасах, наголошують у Мінрегіоні.

“Для прикладу, для розмітки 5-7 метрів дороги потрібно в середньому 1 кг люмінесцентної фарби або декілька світловідбиваючих вставок (від 1 до 4-5 штук). І це більш ніж в 2 рази дорожче. Навіть у Європі люмінесцентна розмітка не використовується настільки широко як світловідбиваючі вставки”, – кажуть у відомстві.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропонували дозволити використовувати геосинтетичні матеріали у будівництві доріг для зміцнення дорожнього покриття.

Категория: Поради | Добавил: admin (16.05.2019)
Просмотров: 403 | Теги: світловідбиваючі, дорожня, Україна, розмітка, вставки | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar