Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Технології у будівництві: як перевірити прямий кут

фундамент прямий кут Дуже багато людей на початку будівництва, а саме при розмітці фундаменту, стикаються з проблемою як перевірити прямий кут. Це питання дуже важливе, тому що від цього залежить, наскільки рівним буде Ваш майбутній будинок. Давайте розберемося про все по порядку.

Візьмемо за точку початку вимірювань, точку А. Від неї потрібно відкласти два відрізки АС та АВ завдовжки 3 та 4 метри відповідно. Діагональ СВ, що вийшла, повинна вийти рівно 5 метрів. Якщо Ви зробили все правильно і зрештою отримали 5 метрів - вітаю Ви все зробили правильно і кут, що отримали у Вас прямий. Якщо щось не зійшлося, необхідно перевірити всі виміри і зробити розмітку по-новому. Ось у принципі і все, немає нічого складного, сподіваюся Ви зрозуміли, як перевірити прямий кут і у Вас все вийде.

Якщо Ви тільки почали розмітку фундаменту, то можна зробити макет даного трикутника, і вже за допомогою нього перевіряти всі кути Вашого фундаменту. Якщо він Вам дуже великий і незручний, можна зробити макет менших розмірів, з обов'язковим збереженням пропорцій розмірів сторін.

Категория: Поради | Добавил: admin (24-09-2022)
Просмотров: 40 | Теги: будівництво, фундамент, кут, прямий | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar