Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Три секрети: як правильно підібрати меблі для їдальні

Відпочинок - важлива складова життя кожної людини. А забезпечити людині хороший відпочинок і здоровий сон може правильно облаштована спальня. Меблі в спальню варто вибирати, орієнтуючись не тільки на ціну, але і на такі параметри, як якість, безпеку, зручність. До речі, в інтернет-магазині Нова Маркет Львів ви знайдете величезний вибір спальних меблів, а також інших сучасних меблів, просто перейшовши за посиланням nova-market.com.ua.

Ми ж розкриємо кілька секретів, як купити хороший спальний гарнітур.

Основні елементи спальні

Ліжко - найголовніше і основне в кімнаті. До його підбору слід підходити обачно, заздалегідь подумавши про його розташування, оцінивши розміри спальні. Є два основні варіанти: двоспальне (для просторих приміщень) і диван-ліжко (для маленьких кімнат або однієї людини).

Наступний крок - оцініть каркас. Розрізняють два види:

1. каркас, де спинки ліжка виступають опорами;

2. каркас з ніжками, де несучі елементи - це бічні панелі.

Не варто обділяти увагою матеріал, з якого виготовлено виріб. Ліжко можна випробувати на собі - перевірити міцність і пружність матраца. Відповідний вибір практично для всіх - ортопедичні матраци, ціна яких може бути висока, але якість цих виробів її виправдовує.

Колір і стиль кімнати. Психологи давно дійшли до висновку: колір впливає на настрій людини. Одні відтінки заспокоюють, знімають втому; інші - навпаки, наштовхують на активність, навіюють творчі думки або навіть дратують. Орієнтуючись на це, слід підбирати колірну гамму і відповідні за кольором меблі спальної кімнати. Подумайте і виберіть колір, Який особисто на вас діє заспокійливо - в таких тонах і слід робити інтер'єр.

Гарнітур або окремі елементи. Немає нічого простіше покупки спальної гарнітура - таким чином людина отримує предмети меблів, які поєднуються і за кольором, і за стилем.

Але з іншого боку, людям творчим і тим, хто любить підбирати елементи інтер'єру, можна купувати елементи спальні окремо. В такому випадку шафа, туалетний столик, пуфики або стільці потрібно підбирати самостійно. І тут є безсумнівний плюс - є де розгулятися фантазії. Але пам'ятайте: шафа повинна бути не тільки красивою, але і практичною: економити або коригувати простір, але при цьому бути місткою. Приліжкові тумбочки - практичними (з поличками, куди можна покласти різний дріб'язок).

Категория: Поради | Добавил: abel (09-12-2017)
Просмотров: 905 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar