Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Вхідні металеві двері: поради щодо вибору

Вибираючи вхідні двері, звертайте увагу на її зовнішній вигляд, оскільки вона буде не тільки забезпечувати надійний захист від зловмисників, але також є і обличчям дому. Естетичний рівень вхідних дверей залежить від двох факторів:

  • колір;
  • лак (ПВХ плівка).

Вибір кольору - це справа смаку і кожен вибирає, що йому подобається. Щодо лаку тут зовсім інша-  справа. Слід дізнатися, який використовувався тип лаку, так як на сьогоднішній день їх існує безліч. Крім того лак повинен бути стійким до низьких температур і не повинен тріскатися в зимовий час, а також повинен захищати від променів ультрафіолету і не плавитися під час спеки.

Фурнітура

Фурнітуру можна підібрати, а найкраще зробити на замовлення, яка би враховувала всі ваші вимоги. Так як замок має велике значення в системі захисту дверей.

Установка

Якщо ви в змозі самі поставити двері - ставте. Однак було б не зайвим звернутися за допомогою до фахівців.

На вибір дверей також впливає її вартість. Мало кому захочеться віддавати великі гроші за вхідні металеві двері. Багато компаній-виробників пропонують покупцям великий вибір дверей - починаючи від дверей економ класу, закінчуючи елітними вхідними дверима зроблених за індивідуальним замовленням. Не соромтеся задавати питання продавцям.

Матеріал, з якого зроблені двері, також впливає на вибір покупця. Як правило, низькоякісні двері виготовляються з простої жерсті, яка не зможе гарантувати надійний захист від злому. Її можна розкрити консервним ножем. Рекомендується зробити вибір на користь сталевих дверей. Так як для злому броньованих сталевих дверей зловмисникам доведеться гарненько попітніти і їм буде потрібно спеціальне обладнання для злому.

Перш, ніж купувати вхідні металеві двері, добре подумайте і зважте всі за і проти, тільки після цього купуйте двері. Тому що ви купуєте двері, які будуть служити вам протягом багатьох років. Проконсультуйтеся у професіоналів, які вам підкажуть що вибрати.

Категория: Поради | Добавил: admin (12-09-2015)
Просмотров: 1097 | Теги: Вхідні металеві двері, вхідні двері, металеві двері | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar