Главная » Статьи » Український стиль » Поради

Yggdrasil і AvatarUX запускають останню версію PopWins PapayaPop

Yggdrasil і AvatarUX запускають останню версію PopWins PapayaPop

Yggdrasil AvatarUX

Yggdrasil, провідний світовий видавець ігрового онлайн-контенту, в партнерстві з AvatarUX випустив свій новий хіт PapayaPop від YG Masters, в якому використовується улюблена фанатами механіка PopWins.

Натхненний епохою ар-деко, хіт з високою волатильністю - це остання колекція з серії PopWins від AvatarUX, в якій виграшні символи «з'являються», і їх місце займають ще два, а барабан може збільшуватися до шести символів в базовій комплектації play, і дев'ятка в режимі безкоштовних обертань.

Щоб активувати режим необмежених безкоштовних обертань, всі барабани повинні досягти своєї максимальної висоти в шість символів, при цьому гравцям надається три обертання. Скоріше переходьте та отримуйте безкоштовні спіни за реєстрацію, щоб ваш виграш був ще більшим у слотах чи іграх, які ви полюбляєте. Для кожного виграшного обертання лічильник скидається. Під час бонусного раунду при кожному новому обертанні множник збільшується в 1 раз в порівнянні з базовим рівнем у 2 рази.

Перед режимом безкоштовних обертань у гравців є можливість зіграти в необмежені безкоштовні обертання. Перемога в грі дає гравцям вищий стартовий множник і вищі стартові барабани, а програш гри зводить нанівець безплатні обертання.

PapayaPop - це останній слот, випущений AvatarUX в рамках програми YG Masters, яка випустила одну з перших ігор в програмі, Lilith's Inferno, перед випуском популярної серії PopWins.

PapayaPop

Стюарт Маккарті, керівник відділу продуктів і програм Yggdrasil, сказав: «AvatarUX продовжує створювати захоплюючий контент для програми YG Masters, і ми раді сприяти запуску останньої версії PopWins». «PapayaPop поєднує в собі захопливу тему з фантастичною механікою, і нам не терпиться побачити, як це сподобається гравцям з усієї мережі».

Маркус Хонні, керівний директор AvatarUX, сказав: «Наша колекція PopWins стала для нас неймовірним успіхом, і ми дуже задоволені тим, як її прийняли гравці по всьому світу» «PapayaPop використовує тему ар-деко і додає ще більше азарту гравцям завдяки колесу азартних ігор, де тих, хто наважиться ризикнути, чекають ще більші виграші, а також завдяки введенню недавно представленої функції необмежених безкоштовних обертань».

Категория: Поради | Добавил: admin (20-09-2021)
Просмотров: 170 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar