Главная » Статьи » Український дім » Будівництво котеджів

Будівельний матеріал: які бувають розміри піноблоків

Одним із найважливіших параметрів, на який слід звернути увагу при виборі пінобетонних блоків, є їхня товщина. Саме блоки прийматимуть на себе всі несучі навантаження, а також слугуватимуть ефективним утеплювачем. За допомогою різальної технології можна виготовити піноблоки будь-яких розмірів. Щоправда, згідно з ДСТУ, максимальною довжиною є обмеження – 600 мм.

піноблоки дім

У будівництві використовують два типи піноблоків – для міжкімнатних перегородок та для несучих стін. Маючи однакову висоту та довжину (300 та 600 мм відповідно), їхня товщина може становити 100, 200 або 400 мм. Для перегородок зазвичай застосовують 100 мм блоки, для несучих стін – 200 та 400 мм. Слід врахувати, що чим більша товщина блоку, тим він важчий за однакової щільності. Цілком очевидно, що це позитивно позначиться на міцності та теплоізоляції, проте разом із цим підвищується трудомісткість робіт з кладки та відбувається подорожчання будівництва.

Де та які піноблоки застосовуються

200х300х600 мм – це найпопулярніший розмір блоків. Один такий пінобетонний блок замінює 13 силікатних або 15 звичайних цеглин. При кладці їх на ребро виходять конструкції товщиною 20 см. Цього достатньо для зведення зовнішніх стін з подальшим утепленням та для будівництва міцних міжкімнатних перегородок із підвищеними звукоізоляційними характеристиками. Також цей піноблок дозволяє зводити товстіші зовнішні стіни (30 см). В даному випадку можна обійтися без теплоізоляційного шару.

піноблоки

200х400х600 мм – такий блок призначений для будівництва будівель зі стінами товщиною 40 см. У цьому випадку не потрібно додатково проводити роботи з їхнього утеплення та звукоізоляції.

100х300х600 мм – найтонший піноблок. Товщина всього 100 мм, чого цілком достатньо для зведення міжкімнатних перегородок, легких огорож та інших несучих конструкцій.

Категория: Будівництво котеджів | Добавил: admin (30-09-2022)
Просмотров: 37 | Теги: будівельний, матеріал, дім, піноблоки | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar