Главная » Статьи » Український дім » Будівництво котеджів

Цегла або дерево, що вибрати для будівництва будинку?

Будівництво свого будинку вимагає багато сил і завдає багато клопоту. Фінансові витрати, як заплановані так і не заплановані, змушують відповідально ставиться до вибору будматеріалів, та їх якості.

Чому цей вибір складний?

Дуже важливо, з якого матеріалу Ви вирішите будувати будинок. На сьогоднішній день, основними матеріалами для будівництва будинку є цегла і дерево.

У цегляних і бетонних будинків є свої переваги перед дерев'яними, але і дерево має свої плюси. Кам'яні, цегляні будинки, мають міцність і довговічністю, а рубана деревина створює неповторний мікроклімат в приміщенні.

Часто, при виборі цегляного будинку, головним чинником є його вогнестійкість. У цьому дерево значно поступається цеглі. Цегляні будинки при пожежах зберігають свою конструкцію, але все ж втрачають частину своїх властивостей. З недоліків будинків із цегли, можна відзначити те, що вони не зовсім придатні для тимчасового проживання.

Так якщо будівлю довго не опалювати, то в ній починає тягнути вогкістю, та на прогрів будинку витрачається більше часу. Також, варто відзначити, що в фінансовому плані цегла в рази дорожче, ніж дерево.

Брус має більш сприятливий мікроклімат в приміщенні. У таких будинках влітку прохолодно, а взимку не холодно. Додатково заощадити при будівництві дерев'яного будинку, допоможе вибір більш тонких колод, При будівництві з цегли - це не можливо. Вага будови з колод значно менше, ніж із цегли, що дозволяє економити ще й на фундаменті, так як для дерев'яного будинку підійде легший фундамент. Бруси «дихають», тому в них не буває запаху сирості, і волога виходить назовні. Вони легше прогріваються і повільніше остигають. Також, дерев'яні будинки можуть бути більш різноманітні в архітектурному плані, ніж цегляні.

Якщо будівництво повністю виконується спеціалістми, Вам не потрібно купувати будівельні інструменти, та прилади. Та коли майбутній мешканець сам зводить дім, повністю або частково, то для цегли потрібно витратит більше фінансів.

Недоліки.

Головний мінус рубаних будинків - слабка вогнестійкість. Але її теж можна звести до мінімуму спеціальними просоченнями. Втім, спалахнути може будь-яку будівлю, головне щоб під час будівництва будівлі були якісно, і за всіма канонами безпечно, встановлені електричні мережі і прилади.

Можна поєднати вогнестійкість цегляного будинку і екологічність дерев'яного. Такі будинки, виконані з цегли і дерева одночасно, мають безліч переваг, як у фінансових витратах, так і в безпеці.

Використовуючи відразу кілька основних матеріалів для будівництва комбінованого будинку, ви отримаєте справжню безпечну фортеця, яка буде служити вам довгі роки...

Категория: Будівництво котеджів | Добавил: admin (29.03.2019)
Просмотров: 366 | Теги: дерево, будинок, будівництва, Вибір, цегла | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar