Главная » Статьи » Український дім » Будівництво котеджів

Покрівельна черепиця — переваги та види

При будівництві будівель особливу увагу варто приділити покрівлі. Крім захисту будинків від вологи і механічних впливів, важливою є відповідність даху загальному дизайну зовнішньої обробки стін будівлі. Останнім часом черепиця набула великого поширення в будівництві. Від інших матеріалів для обробки покрівлі вона відрізняється тим, що є штучним матеріалом, що впливає на особливості її монтажу.

Монтаж покрівлі з черепиці залежить від її параметрів і виду. Існує безліч видів покрівельної черепиці. Класифікується вона за формою елементів, вид укладання, матеріал виготовлення, вид верхнього покриття (при його наявності). Також зауважмо, що черепицю, як втім і металопрофіль для даху.

Переваги черепиці як матеріала для покрівлі:

1. більш тривалий термін експлуатації - до 100 років;
2. надійність, міцність, стійкість до вологи і зовнішній вплив;
3. не вицвітає;
4. забезпечує звукоізоляцію приміщення;
5. не береться впливу мікроорганізмів.

Термін використання і функціональність залежить від правильної установки. Важливо врахувати кут нахилу даху і досить велику вагу черепиці. До речі, вигідно замовити бітумну черепицю ви зможете онлайн, просто відвідавши портал kvadratbud.com.

Види черепиці для даху

Класифікація досить велика, спирається на безліч критеріїв.

Залежно від матеріалу буває:

1. металева;
2. пісочно-цементна;
3. керамічна (виготовляється з глини);
4. бітумна черепиця.

За формою елементів буває:

1. плоска;
2. хвиляста;
3. жолобчаста;
4. пазова черепиця для покрівлі.

Іноді поєднує кілька форм, в результаті виходить незвичайний орнамент. Якщо при укладанні можна використовувати різні види черепиці за формою, то матеріал повинен бути однорідним.

За покриттям:

Черепиця може бути без верхнього шару або з покриттям. Покриття в ще більшому ступені захистить матеріал від вологи і пошкоджень, збільшить термін експлуатації. виділяють:

1. покрівельна черепиця без додаткового верхнього шару;
2. з лаковим покриттям;
3. з покриттям з фарби або хімічних сумішей - сприяє зниженню ймовірність зносу і захищає від мікробів;
4. покриття з глазурі (з додаванням хімічних складів) - додатковий захист від опадів, сонячних променів, протистояння знебарвленню.

Як правило, додатковий шар покриття черепиці дозволяє не тільки захистити її, але і покращує зовнішній вигляд даху. Єдиним мінусом черепиці як матеріал для покрівлі є її досить висока вартість. Проте, якщо її та інші матеріали ви будете купувати, відвідавши інтернет магазин будматеріалів kvadratbud.com, то ви неодмінно будете мати нагоду суттєво зекономити.

Категория: Будівництво котеджів | Добавил: admin (04-10-2017)
Просмотров: 876 | Теги: бітумна черепиця | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar