Главная » Статьи » Український дім » Будівництво котеджів

Проектування будинку з мансардою: що враховувати

Мансарда - походження цього слова йде із прекрасної Франції XVI століття. Горищне приміщення під крутим із зламом дахом вперше було облаштовано в затишний простір, придатний для житла саме Франсуа Мансаром. На його честь почали називати такі приміщення мансардою.

Основним завданням мансарди є використання горищного приміщення як житлової зони. Це дозволить збільшити житлову площу всієї будівлі. Планувати таку конструкцію будинку варто на перших етапах проектування. Навіть той факт, що мансарду не можна назвати повноцінним поверхом через скошені стіни, за рахунок конструкції даху не заважає багатьом прихильникам таких будинків віддавати перевагу саме проектам з мансардою. Адже такі проекти набагато вигідніші у матеріальному плані, ніж проекти двоповерхових будівель. Це обумовлено великою економією на будівельних та облицювальних матеріалах.

Для повноцінного другого поверху доведеться зводити стіни і залишати холодний, не використаний горищний простір. Роботи в мансардних будинках обмежуються тільки паро-, гідро-, теплоізоляцією покрівлі та обробкою скошених стін, якими є внутрішні ребра даху, та встановленням спеціальних мансардних вікон. А при облаштуванні фундаменту вибір падає на простіший і відповідно економічний.

Мінусами мансардних будівель можна назвати лише незручності в оформленні внутрішнього простору. Підбір меблів може викликати певні незручності. Тому краще обдаштування мансардного приміщення довірити дизайнерам-професіоналам, які в свою чергу організують простір, як потрібно, дотримуючись ваших бажань і потреб.

Також варто розглянути готові проекти мансардних будівель, які надають будівельні компанії. Ця можливість допоможе скоротити час на проектну роботу і надасть вам повну картину вашого майбутнього будинку.

Категория: Будівництво котеджів | Добавил: admin (03-02-2023)
Просмотров: 35 | Теги: будинок, мансарда | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar